Przykre doniesienia o stanie zdrowia Karola Strasburgera! Szukał pomocy u wielu specjalistów

2021-11-17 13:42

Dwa lata temu 74-letni Karol Strasburger po raz pierwszy został ojcem. Aktor stara się dbać o swoje zdrowie i być aktywnym fizycznie, by jak najdłużej utrzymać dobrą formę. Teraz media donoszą, że Karol Strasburger ma problemy zdrowotne. "Super Express" dowiedział się, jak sytuacja wygląda naprawdę. Poznajcie szczegóły.

Karol Strasburger stara się jak najdłużej pozostać w formie dla swojej żony i córki. Aktor jest bardzo aktywny fizycznie: gra w tenisa, jeździ konno, uwielbia narciarstwo, a nawet windsurfing. Nie da się ukryć, że ma też sporo zobowiązań zawodowych. Obecnie prowadzi teleturniej "Familiada" i gra w dwóch serialach: "M jak miłość" i w "Pierwszej Miłości". Swego czasu media donosiły, że jego małżeństwo przechodzi kryzys przez to, że aktor jest zbyt zajęty. W rozmowie z nami, jego żona, Małgorzata, zaprzeczyła tym doniesieniom. Wyznała, że Karol zawsze stawia rodzinę na pierwszym miejscu.

NIE PRZEGAP: Miał być ślub, ale go NIE BEDZIE! Afera u Królikowskich, Jarmołowicz przyłapana z INNYM!

- Znajduje dzielnie czas na wszystko i choć jest często potwornie zmęczony, jak wielu ludzi ciężko pracujących i godzących obowiązki rodzicielskie, to w tym odpoczynku razem także znajduje ukojenie i szczęście. To prawda - ma gorący okres w życiu zawodowym, ale to rodzina jest dla niego na pierwszym miejscu - mówiła nam Małgorzata Strasburger.

Ostatnio Karol Strasburger pojawił się na pokazie mody, a fotoreporterzy uwiecznili na zdjęciach jego wyjątkowo mocno spuchniętą dłoń. Dziennikarze "Rewii" poinformowali, że aktor zmaga się z tzw. "łokciem tenisisty", którego nabawił się, spędzając czas na korcie. Te doniesienia nie są jednak prawdziwe. Portal Pomponik informował, że Karol Strasburger przeszedł już serię badań i konsultował swoją przypadłość z wieloma specjalistami.

NIE PRZEGAP: Beata Tyszkiewicz trafi do domu opieki?! Wymaga już stałej pomocy, córka musiała podjąć trudną decyzję

- Karolowi spuchła boleśnie ręka i lekarze nie byli w stanie dojść dlaczego - zdradza portalowi znajomy aktora. - Ten stan utrzymywał się bardzo długo. Opuchlizna utrudniała codzienną aktywność. Aktor pojawił się na pokazie mody i wychwyciły to aparaty. Była to dla niego krępująca sytuacja.

Portal donosi, że lekarze podejrzewali reumatoidalne zapalenie stawów. Jak udało nam się dowiedzieć, ta diagnoza również została już wykluczona. Karol Strasburger i jego żona nie udzielają komentarza, ale potwierdzają, że taka sytuacja miała miejsce. Została jednak opanowana, trwa diagnostyka. Aktor jest leczony objawowo. Sam fakt opowiadania o zdrowiu jest dla nich zbyt krępujący. Jak udało nam się dowiedzieć, na szczęście Karolowi Strasburgerowi nic nie zagraża, nie jest to na tyle poważna choroba, która wykluczyłaby go z zobowiązań zawodowych albo z aktywności fizycznej.

NIE PRZEGAP: Syn Krajewskiego przekazał wstrząsającą wiadomość. Nastąpiła śmierć kliniczna

Sonda
Czy według ciebie M jak miłość to dobry serial?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE