Małgorzata Ostrowska-Królikowska z matką swojego wnuka Joanną Jarmołowicz

i

Autor: Instagram Małgorzata Ostrowska-Królikowska z matką swojego wnuka Joanną Jarmołowicz

Miał być ślub, ale go NIE BEDZIE! Afera u Królikowskich, Jarmołowicz przyłapana z INNYM!

2021-11-20 8:46

Znana z "M jak miłość" Joanna Jarmołowicz od kilku lat jest związana z Janem Królikowskim. Para wspólnie wychowuje dwuletniego syna Józia. Jeszcze do niedawna planowali ślub. Pierwotna data ceremonii została przełożona ze względu na śmierć Pawła Królikowskiego. Młodzi mieli sobie ślubować w październiku tego roku. Kilka tygodni temu w tabloidach ukazały się dwuznaczne zdjęcia, na których widać, jak Joanna Jarmołowicz szaleje w objęciach innego. Małgorzata Ostrowska-Królikowska była w szoku! W dodatku narzeczona Królikowskiego została podsłuchana, gdy zwierzała się ze szczegółów związku z ojcem swojego syna!

Joanna Jarmołowicz i Jan Królikowski jeszcze w tym roku mieli stanąć na ślubnym kobiercu. Kilka tygodni temu opublikowaliśmy dwuznaczne zdjęcia, na których widać, jak gwiazda "M jak miłość" szaleje w objęciach tajemniczego bruneta.

ZOBACZ: Ukochana Królikowskiego bawiła się bez niego w klubie. Tak tańczyła z innym [ZDJĘCIA]

W prasie zaczęły pojawiać się spekulacje dotyczące kryzysu w relacji pary. To, że w ich związku nie dzieje się najlepiej, podobno widzi też Małgorzata Ostrowska-Królikowska, która była w szoku na widok zdjęć niedoszłej synowej w objęciach innego. Pomponik dotarł do znajomej aktorki z serialu "Receptura", która twierdzi, że na własne uszy słyszała zwierzenia narzeczonej Królikowskiego.

- Aśka była załamana, że cała Polska widziała, jak świetnie się bawiła bez Jaśka. Ten skandal mocno utarł jej nosa. Po tej wpadce bardzo się zmieniła. Doszła do wniosku, że nie jest pewna swoich uczuć ani tym bardziej tego, że resztę życia pragnie spędzić u boku ojca swojego synka - zdradza portalowi.

Informatorka twierdzi, że Joanna Jarmołowicz nie jest pewna, czy w ogóle chce być z Jankiem, a ślub absolutnie nie wchodzi w grę.

NIE PRZEGAP: Przykre doniesienia o stanie zdrowia Karola Strasburgera! Szukał pomocy u wielu specjalistów

- Asia jeszcze niedawno planowała ślub z Jankiem, ale doszła do wniosku, że jednak nie chce zostać panią Królikowską - twierdzi znajoma aktorki.

Te doniesienia zdaje się potwierdzać niedawny komentarz aktorki, która w rozmowie z Plejadą zaprzeczyła informacjom o swoim ślubie z Królikowskim.

- Ślub? Pierwsze słyszę. Nic o tym nie wiem - powiedziała Joanna Jarmołowicz.

Podobno Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie traci nadziei, że młodzi się dogadają i uda im się uratować swój związek.

NIE PRZEGAP: Oszałamiające promocje w Lidlu! Olej za pół ceny, szynki i kiełbasy za darmo [TAŃCZĄCE Z PROMOCJAMI]

Sonda
Czy według ciebie M jak miłość to dobry serial?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE