Kasia Cichopek w zmysłowej kreacji poprowadziła „Koncert z okazji 40-lecia zespołu Bayer Full” [GALERIA]

2021-11-30 19:30
Szok! W tym Kasia Cichopek chciała iść na koncert córki! Fani są oburzeni
Autor: Instagram Szok! W tym Kasia Cichopek chciała iść na koncert córki! Fani są oburzeni

Zespół Bayer Full jest jednym z najpopularniejszych grup disco polo w Polsce. Niedawno, obchodził swój okrągły jubileusz. Z tej okazji, na scenie pojawiło się wiele znanych twarzy, które również tworzą podobną muzykę. Wydarzenie poprowadziła, jak zawsze elegancka Kasia Cichopek, u boku Aleksandra Sikory. Lidera zespołu wspierali najbliżsi, w tym jego dorosła córka.

Bayer Full uchodzi za najstarszy polski zespół prezentujący disco polo. Niektórzy uważają go nawet za pioniera tego gatunku muzyki. Przez 40 lat w zespole przewijało się wielu różnych instrumentalistów. Jedynie lider zespołu Sławomir Świerzyński pozostał w nim aż do dziś. Z okazji okrągłego jubileuszu, 19 października w Zabrzu obył się wyjątkowy koncert. Oprócz kultowej grupy Bayer Full, na scenie wystąpili również: Shazza, Opus, Boys, Drupi, Mejk, Zbóje czy Redox.

Lider zespołu Bayer Full musi zniszczyć swoje płyty! Jest wyrok sądu

Zobacz wyżej GALERIĘ: Koncert z okazji 40-lecia zespołu Bayer Full

Koncert z okazji 40-lecia zespołu Bayer Full: Katarzyna Cichopek poprowadziła wydarzenie

Początki zespołu nie były łatwe. Bayer Full występował na weselach, a następnie także na przeglądach i festiwalach, w tym przeglądach piosenki turystycznej i poezji śpiewanej. W 1991 roku zespół podpisał swój pierwszy kontrakt płytowy. Od tamtej pory ich kariera poszybowała w górę. Chyba każdy Polak i Polka przynajmniej raz słyszeli słynne utwory: „Majteczki w kropeczki”, „Szalona blondyneczka” czy „Niespodziewanie”. Z okazji jubileuszu zespół przygotował wielki koncert, który poprowadziła Katarzyna Cichopek i Aleksander Sikora.

Koncert z okazji 40-lecia zespołu Bayer Full
Autor: AKPA
Sonda
Słuchasz Bayer Full?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE