Katarzyna Cichopek

i

Autor: AKPA

Zaskakująca zmiana

Kasia Cichopek z nowym partnerem w "Pytaniu na śniadanie". Kurzajewski znika z anteny? Widzowie zaniepokojeni

2023-08-05 15:30

Piątkowe wydanie "Pytanie na śniadanie" Kasia Cichopek (40 l.) poprowadziła w towarzystwie Tomasza Wolnego (42 l.). Zazwyczaj partnerujący jej na ekranie i w życiu Maciej Kurzajewski (50 l.) nie pojawił się w programie. Widzowie zaniepokoili i się tą zmianą. Dla wielu z nich Kasia i Maciej to ulubiona para prowadzących, wyrażali więc nadzieję, że jest to wyjątek, a nie trwała zamiana. Wiemy, co stało za nieobecnością Kurzajewskiego?

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski mogli ostatnio nieco odetchnąć. Była żona Macieja - Paulina Smaszcz trochę im odpuściła, a oni mogli się cieszyć spokojnym urlopem w Turcji. Na zdjęciach z wakacji wyglądali na radosnych i spokojnych. Bez docinków, złośliwości i wiecznego zainteresowania wyraźnie odżyli, choć polskie media o nich nie zapomniały ani na moment. Również i my z radością podziwialiśmy piękne kształty aktorki w plażowych stylizacjach.

Kasia Cichopek z nowym partnerem w "Pytaniu na śniadanie"

Wszystko co dobre szybko się jednak kończy i ulubiona para showbiznesu wróciła do kraju i do pracy. Widzów zaskoczyła jednak zmiana w popularnym pasmie śniadaniowym, gdzie u boku Kasi Cichopek zabrakło Maćka. W piątkowym wydaniu partnerował jej Tomasz Wolny. Choć to całkiem udany duet, to widzów zaniepokoiła nieobecność Kurzajewskiego. Tym bardziej, że produkcja już w czwartek wieczorem poinformowała o tym, że piątkową śniadaniówkę poprowadzi Katarzyna i Tomasz. Nie wyjaśniono jednak powodów tej zmiany. To mogło budzić różne domysły, łącznie z tymi, że zmiana jest trwała.

Maciek Kurzajewski znika z anteny? Widzowie zaniepokojeni

Jak się szybko okazało nie ma powodów do niepokoju. Maciej Kurzajewski zniknął z anteny jedynie na chwilę. Poza prowadzeniem "Pytania na śniadanie", dziennikarz ma również inne obowiązki zawodowe. Jest przecież komentatorem sportowym, a w piątek kończyło się jedno z ważniejszych wakacyjnych wydarzeń sportowych w Polsce, jakim jest Tour de Pologne. Po zakończeniu tej imprezy harmonogram jego pracy z pewnością wróci do normy. 

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski o wzajemnym zaufaniu
Sonda
Czy uważasz, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pasują do siebie?
Listen on Spreaker.