Kasia Cichopek zaskakuje wyglądem! W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliście

i

Autor: akpa Kasia Cichopek zaskakuje wyglądem! W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliście

Wielkie zmiany w TVP! Kasia Cichopek zaskakuje. Co tam się dzieje?! Zobaczcie to video

2021-12-03 19:36

Śmiało można powiedzieć, że Kasia Cichopek jest gotowa na zimę! Prowadząca "Pytanie na śniadanie" pojawiła się w stylizacji, w której na pewno nie straszne jej żadne mrozy. To jednak nie koniec niespodzianek... W TVP szykują się wielkie zmiany.

Prowadząca "Pytanie na śniadanie" świetnie czuje się przed kamerami, a widzowie programu uwielbiają spędzać z nią poranki. Na swoim koncie ma udział już w różnych produkcjach, ale wydaje się, że właśnie w śniadaniówce czuje się najlepiej. Oprócz tego Kasia Cichopek jest gwiazdą "M jak miłość" i jest bardzo aktywna w social mediach. Do tego zawsze stara się wyglądać perfekcyjnie. Często chwali się modnymi kreacjami. Nie podejrzewaliśmy jednak, że jest gotowa porzucić szpilki na rzecz takich butów!

ZOBACZ: Olga Frycz wróciła do ojca drugiej córki?! Polecieli razem na wakacje. Ale się porobiło!

Gdy zobaczyliśmy ostatnie zdjęcia Kasi Cichopek, przecieraliśmy oczy ze zdumienia. Aktorka zamiast eleganckich kozaczków miała na sobie... walonki. Do tego założyła kolorowy oversizowy płaszcz i luźny golf. Z pewnością w takim wydaniu jest gotowa na największe mrozy tej zimy.

- Nie ma złej pogody, jest tylko złe ubranie. Trzeba się dobrze ubrać i spędzać czas na świeżym powietrzu, bo nic tak nie hartuje, jak nasza polska zima - komentuje swój strój Cichopek.

Pod wrażeniem tego jak prezentuje się Kasia, jest jej kolega z "Pytania na śniadanie", Maciej Kurzajewski, który również wygląda dość nietypowo:

- Mamy ambicję, aby w tym image’u przejąć najbliższy Czerwony Dywan – żartuje.

Okazuje się, że Cichopek ubrała się tak nie bez powodu. Aktorka w tej stylizacji brała udział w nagraniu nowego clipu "Pytania na śniadanie".

W GALERII PONIŻEJ ZOBACZYCIE ZDJĘCIA Z PLANU ZDJĘCIOWEGO NOWEGO CLIPU "PYTANIA NA ŚNIADANIE": 

Czym nas zaskoczy "Pytanie na śniadanie"?

Popularna śniadaniówka TVP przechodzi prawdziwe trzęsienie ziemi. Na widzów czeka nowa scenografia, która będzie odwoływać się do natury, sięgając po dyskretne motywy folkowe. Będzie miło, ciepło, domowo i rodzinnie. – Zależało nam na oddaniu szczególnego nastroju nadchodzących świąt, lecz bez przepychu, epatowania błyskotkami. Skupiliśmy się na umiarze i subtelności, inspirowanej otaczającą nas naturą – zaznacza autorka nowej scenografii, Agata Wąs. To jeszcze nie koniec niespodzianek, jakie przygotowała ekipa "Pytania na śniadanie". W sobotę premierę miał nowy clip programu, na którym widzimy właśnie Kasię Cichopek w tej zaskakującej stylizacji. Oprócz aktorki pojawią się również inni prowadzący "Pytania na śniadanie", którzy przygotowują się do zimy i zbliżających się świąt. Każdy, kto włączy śniadaniówkę na TVP2, będzie mógł zobaczyć nie tylko nową scenografię i klip, lecz także codziennie dowie się ciekawych informacji i będzie mógł wysłuchać zaskakujących rozmów. Przypomnijmy, że widzowie w listopadowe poranki bardzo chętnie wybierali właśnie „Pytanie na śniadanie”. Średnia widownia „Pytania” w listopadzie wyniosła 422 tys. widzów przy udziałach 8,3%, zapewniając TVP2 w tym paśmie czołową pozycję.

Sonda
Czy oglądasz "Pytanie na śniadanie"?
Nowy klip Pytania na Śniadanie
Kulisy "Pytania na Śniadanie"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE