Katarzyna Glinka: Wakacje z małym Leo

i

Autor: PAPARA20

Kasia Glinka zrzuciła ubrania i ruszyła na plażę w Chałupach bez ukochanego!

2022-07-08 5:28

Można by zanucić hit Zbigniewa Wodeckiego (†67 l.) „Chałupy Welcome To”, ale jej akurat aż tak wesoło nie jest. Katarzyna Glinka (45 l.) stara się korzystać z uroków wakacji i pięknej pogody, ale ostatnio coś chyba trapi piękną gwiazdę „Barw szczęścia”. Coraz częściej zbiera jej się na gorzkie refleksje. Na szczęście w tym trudnym czasie może liczyć na swojego synka Leo (2 l.), z którym wybrała się nad polskie morze i beztrosko spędzała urlop.

Od kilku dni na Instagramie Katarzyny Glinki pojawiają się zdjęcia z wakacji. Aktorka zdecydowała się na wypoczynek tylko z najmłodszą pociechą, której nie opuszcza nawet na chwilę. „Bardzo lubię tu być. Fajnie poczuć klimat kempingu” – pisała przy zdjęciu z Chałup.

W kolejnych postach opisywała sposoby na odzyskanie spokoju… „Proste czynności, wspólny spacer po śniadaniu, plac zabaw, świadoma zabawa z Synem, wspólny czas, zabawa w rzucanie kamykami na plaży, codzienne oglądanie rybek i wieczorny spacer….” – zaczęła wymieniać. Dodała także, że kiedy ma gorszy czas, sięga do ulubionych książek i przypomniała cytaty mówiące m.in. o tym, że akceptuje to, że nie wszystko układa się po jej myśli.

Zobacz jak rok temu gwiazda spędzała wakacje z ukochanym. Gorące zdjęcia

Katarzyna Glinka o rozwodzie

Z kolei w jednym z ostatnich wywiadów rozliczyła się z byłym mężem, z którym w 2015 r. wzięła rozwód… – Rozwód i rozpad rodziny to była bardzo duża porażka. Dla mnie rodzina zawsze była ważna. To, że się to posypało, wiesz... Dzisiaj to jest bardzo proste: no, nie udaje nam się, nie zgadzamy się, dziękujemy, do widzenia. Chciałam mieć rodzinę, to było w moich wizjach i wyobrażeniu, że i kariera, i dziecko, i rodzina jest do pogodzenia. I do dzisiaj zazdroszczę wszystkim, którym udało się to pogodzić  – wyznała ze smutkiem u Żurnalisty. 

Mamy nadzieję, że na plaży znalazła chociaż chwilowy spokój. Co jak co, ale pogoda to jej dopisała.

Zobacz: Katarzyna Glinka uciekła z Polski. Jeszcze kilka dni temu pokazywała nowy dom

Półnaga Kasia z Barw szczęścia rozpala zmysły na luksusowej plaży! To wygląda jak bajka - WIDEO, ZDJĘCIA
Sonda
Oglądasz "Barwy szczęścia"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany