Barwy szczęścia na Zanzibarze

i

Autor: instagram Barwy szczęścia na Zanzibarze

Katarzyna Glinka szaleje z ukochanym na Zanzibarze. Co za figura! GORĄCE zdjęcia

2021-06-15 10:58

Katarzyna Glinka (44 l.), czyli serialowa Kasia Górka z „Barw szczęścia”, wykorzystując przerwę między zdjęciami do nowych odcinków, wybrała się z całą rodziną na Zanzibar. Gwiazda chętnie pozowała przed obiektywem aparatu, prezentując obłędną figurę, która nie umknęła uwadze jej fanów oraz... ukochanego. Jak Katarzyna Glinka prezentowała się na plaży? Zobaczcie gorące zdjęcia z Zanzibaru!

Katarzyna Glinka za cel swojej podróży obrała modny wśród gwiazd Zanzibar. Po wpisach, które zamieszcza na Instagramie widać, że jest zachwycona wakacjami. „Pięknie tu. I zdjęcia nie potrzebują żadnego filtra. Takiego koloru oceanu jak na Zanzibarze nie ma nigdzie. Uwielbiam tu być” – napisała szczęśliwa gwiazda serialu "Barwy szczęścia" pod zdjęciami z plaży.

Edyta Górniak skomentowała rozwód Dody. Takiej reakcji i słów nikt się nie spodziewał

Fani w komentarzach docenili piękno nie tylko krajobrazu, lecz także samej Glinki, której figury mogłaby pozazdrościć niejedna nastolatka. Ona sama chętnie pozowała przed obiektywem ukochanego w skąpym kostiumie kąpielowym. „Robić takie zdjęcia, takiej kobiecie, w takim miejscu – bezcenne!” – napisał partner aktorki Jarosław Bieniecki. 

Katarzyna Glinka ponad dwa lata temu przyjęła oświadczyny Jarosława Bienieckiego, byłego lekkoatlety, który prowadzi teraz firmę zajmująca się organizacją biegów z przeszkodami. Wcześniej, przez 10 lat gwiazda „Barw szczęścia” była związana z Przemysławem Gołdonem (48 l.), z którym doczekała się synka Filipa (9 l.). Niestety, związek nie przetrwał próby czasu i w 2014 r. zakończył się rozwodem.

Nowy grób Piotra Woźniak-Staraka. To MAUZOLEUM od projektantów z Włoch. Mamy zdjęcia

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Ogromne zmiany w nowym sezonie. Tych bohaterów zabraknie po wakacjach 2021?

QUIZ. Oglądasz nałogowo "Barwy szczęścia"? To zdobądź komplet punktów

Pytanie 1 z 10
Na rozgrzewkę - na jakim kanale można oglądać ten serial?