Kasia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zakochana! Kim jest jej wybranek?

2022-01-24 10:59
Kasia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia zakochana!
Autor: Instagram @kasia.kasik

Katarzyna Zięciak (32 l.), uczestniczka 6. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" jest w związku! Kim jest jej ukochany? Na jej profilu na Instagramie nie brakuje intrygujących wpisów.

Kasia Zięciak to uczestniczka 6. edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”, która wyszła za mąż za Pawła Olejnika. Małżeństwo tej pary nie trwało jednak długo. Wszystko przez zdystansowanie kobiety względem męża oraz jej oschłość. Po jakimś czasie podjęli oni decyzję o rozstaniu, a Paweł złożył pozew o rozwód. Mężczyzna szybko znalazł nową miłość. Jego wybranką okazała się kuzynka Kasi. Co ciekawe, to właśnie Katarzyna zapoznała ze sobą tę parę! Jak przyznała na Instagramie, nie żywi urazy do Pawła i trzyma za niego kciuki. Żałuje również, że nie mają ze sobą kontaktu.

Instagram Kasi Zięciak
Autor: Instagram @kasia.kasik Kasia odpowiada na pytania o związek Pawła z jej kuzynką

Kto jest nowym ukochanym Kasi?

Na pytania na temat związku i nowego chłopaka, Kasia odpowiada w tajemniczy sposób. Możemy jednak przypuszczać, że po licznych kontrowersjach związanych z programem, nie chce medialnego rozgłosu i jej ukochany pozostanie anonimowy. Przypominamy, że Kasia była ostro krytykowana za swoje zachowanie względem Pawła. Pojawiły się nawet plotki, że dystans do męża to efekt odnowienia relacji z toksycznym byłym chłopakiem. Kobieta zaprzecza jednak pogłoskom, jakoby wróciła do swojego ex.

Instagram Kasi Zięciak
Autor: Instagram @kasia.kasik Kasia odpowiada na pytania o swojego nowego chłopaka

Kasi i jej nowemu partnerowi życzymy wszystkiego dobrego!

Zobacz w naszej galerii, jak kiedyś wyglądała Kasia!

Sonda
Czy nowy chłopak Kasi Zięciak pozostanie anonimowy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE