Katarzyna Bosacka pokazała ceny za skorzystanie z toalety na Helu. Ubawiliśmy się do łez! [ZDJĘCIA]

i

Autor: AKPA

Katarzyna Bosacka pokazała ceny za toaletę na Helu. Żart czy żenada roku?

2022-07-01 21:15

Katarzyna Bosacka (50 l.) z właściwym sobie humorem pokazała zdjęcie cen za skorzystanie z toalety na Helu. Cóż, wakacje nad polskim morzem nie należą do najtańszych! Teraz mamy na to dodatkowy dowód. Przy okazji ogłaszania podwyższonych z powodu inflacji cen usług cokolwiek turystom niezbędnych, właściciel plażowych toalet pozwolił sobie na mały żart. Nie znalazł uznania internautów!

Katarzyna Bosacka śmieje się z cen nad polskim morzem! "Ktoś miał wyobraźnię"

"Wszystko drożeje" - tak Katarzyna Bosacka komentowała ceny za skorzystanie z toalety na Helu. To, że tanio nad polskim morzem nie jest, wie każda rodzina, która spędziła tam wakacje. Teraz jednak galopująca inflacja miała wpłynąć na podwyżki cen nawet za tak banalne drobiazgi. Dziennikarka postanowiła podejść jednak do sprawy z charakterystycznym dla niej humorem. 

Takim samym chyba chciał wykazać się właściciel toalet na plaży, który cenę za skorzystanie z łazienki uzależnił od... wielkości przyrodzenia mężczyzny, który się do niej uda. Zobaczcie zresztą sami!

Wszystko drożeje, nawet jednorazowe wejście do toalety na Helu. Dobrze przyjrzyjcie się napisom powyżej - opłata zależy od wielkości przyrodzenia. Ktoś miał wyobraźnię! - opisała zabawne zdjęcie Bosacka. Przy okazji namawiała fanów do przesyłania swoich zdjęć z wakacji w podobnym stylu. 

Grażyna Szapołowska pokazała wnuczkę! Podobna do niej? Oceńcie sami w naszej galerii zdjęć poniżej.

Tak wygląda toaleta w nowym metrze na Bemowie
Sonda
Co myślisz o cenach nad polskim morzem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE