Katarzyna Figura straci dzieci przez problem z alkoholem?

2014-07-27 11:10

Katarzyna Figura zdecydowała się na rozwód z mężem z powodu przemocy domowej. Jednak na razie w sądzie wygrywa Kai. Powód? Zarzuca Figurze problemy z alkoholem! Faktycznie - Figura prowadziła samochód pod wpływem alkoholu.

Katarzyna Figura po raz pierwszy prowadziła samochód pod wpływem alkoholu na terenie USA.W samochodzie jechały z nią dzieci. Drugi raz aktorkę zatrzymała polska policja - w październiku 2008. Wtedy Figura straciła prawo jazdy na pół roku.

Niestety problemy z alkoholem świadczą przeciwko aktorce w sądzie. Może okazać się, że sąd orzeknie, że do rozwodu doszło z powodu problemów Figury. A wtedy Kai może dostać alimenty dla siebie i... odebrać dzieci aktorce!

Zobacz też: Grażyna Błęcka-Kolska miała wypadek. Aktorka jest w ciężkim stanie. Jej córka NIE ŻYJE

- Kai zarzuca Kasi słabość do alkoholu i dzięki temu argumentowi, jak na razie, wygrywa proces - ujawnia w rozmowie z tygodnikiem Na żywo znajomy pary - A przecież to ona oskarżyła go o przemoc psychiczną i fizyczną. Kasia zrozumiała, że jeszcze chwila, a zabrnęłaby w ślepy zaułek. I co najgorsze, w wojnie z mężem mogłaby stracić córki. Przeprowadzka na Wybrzeże miała być próbą zerwania z dotychczasowym życiem.

ZAPISZ SIĘ: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE