Katarzyna Skrzynecka bez makijażu. Gwiazda Polsatu zachwyca w naturalnym wydaniu bez sztucznych rzęs

2024-02-21 17:05

Któż z nas nie chce być piękny i młody? W pogoni za coraz lepszym wyglądem sięgamy po wyszukane produkty, które mają służyć naszej urodzie. Ale, czy rzeczywiście sztuczne dodatki są kluczem do atrakcyjności. Chyba nie! Przykładem może być Katarzyna Skrzynecka (53 l.), której naturalne piękno nas zachwyciło. Jej sztucznym rzęsom i mocnemu makijażowi mówimy stanowcze NIE!

Moda na sztuczne rzęsy i mocny makijaż przyszła do nas niespodziewanie i nie chce nas opuścić. Uległa jej także gwiazda Polsatu, którą wkrótce będziemy oglądać w jubileuszowej edycji show „Twoja twarz brzmi znajomo”. Kasia Skrzynecka, która chętnie bryluje na czerwonych dywanach i chwali się swoimi fotkami na Instagramie, zawsze ma rzęsy jak wachlarze i jest wymalowana jakby szła na bal.

Katarzyna Skrzynecka bez makijażu. Gwiazda Polsatu zachwyca w naturalnym wcieleniu

Ale teraz coś się zmieniło. Nie sposób było tego nie zauważyć. Twarz Kasi nas oczarowała. Po jednej z prób kostiumowych Skrzynecka zamieściła zdjęcie w naturalnej odsłonie. „Jest pani piękna bez makijażu!, „Wygląda pani przepięknie”, „Kobieto, po co ci na co dzień te tony makijażu?! Naturalna jesteś PIĘKNA! I te piękne, wielkie oczy” - możemy przeczytać w internetowych komentarzach.

Podobnego zdania jest makijażysta gwiazd.

- Patrząc na zdjęcia pani Kasi, powiem jedno - piękna kobieta nie potrzebuje dużo makijażu. Moim zdaniem aktorka wygląda subtelniej i bardziej dziewczęco w naturalnym looku. Warto zaznaczyć, że w dzisiejszych czasach sztuczne rzęsy i mocne cienie to już przeszłość. Wystarczą lekko wytuszowane rzęsy i róż na policzku. Tak, jak powiedziała Marilyn Monroe, uśmiech jest najpiękniejszym makijażem kobiety, i każda z pań powinna o tym pamiętać - mówi „Super Expressowi” wizażystka Jolanta Karpińska.

Katarzyna Skrzynecka: Każdej nocy wracam do domu nawet z dalekiej trasy
Sonda
Czy uważasz, że Katarzyna Skrzynecka powinna przejmować się komentarzami dotyczącymi jej wagi?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki