Katarzyna Skrzynecka odejdzie z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? "Jest już trochę zmęczona"

2022-05-14 12:46
Katarzyna Skrzynecka odejdzie z Twoja Twarz Brzmi Znajomo?
Autor: AKPA

Katarzyna Skrzynecka (52 l.) od 7 lat jest jurorką show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i zdążyła zdobyć grono wiernych fanów. Nic dziwnego, że wiele osób zastanawia się, czy kobieta obejmie tę rolę w 17. edycji programu. Jak przekazał nam nasz informator, Skrzynecka jest zmęczona pracą na planie.

Katarzyna Skrzynecka to piosenkarka oraz jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, która znana jest z produkcji takich jak "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3", "Bulionerzy" czy "Na dobre i na złe". W 2014 roku zwyciężyła w pierwszej edycji show Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", a rok później została jedną z jurorek. Skrzynecka spełnia się w tej roli już od siedmiu lat. Oceniała występy uczestników przez piętnaście edycji. Pojawiają się jednak głosy, że gwiazda jest już zmęczona pracą na planie. Czarę goryczy przelała sytuacja, kiedy musiała przerwać swój urlop we Włoszech, aby uczestniczyć w nagraniach:

- Jest już trochę zmęczona. Uwielbia ten program i pracę w jury, ale myślała nad rezygnacją, żeby trochę zwolnić obroty i poświęcić czas rodzinie. Zaczęła to rozważać po tym, jak nagranie pierwszego odcinka show zostało przesunięte o tydzień i przez to przerwać urlop We Włoszech, przylecieć do Polski na dwa dni nagrań, a potem znów wrócić do Włoch, żeby dołączyć do rodziny. Do ostatniej chwili nie było wiadomo, czy zostanie w jury, ale wkroczyła Nina Terentiew, która namówiła ją, żeby nie odchodziła - przekazał nasz informator.

W kwietniu 2022 roku portal Wirtualnemedia.pl poinformował, że jurorami 17. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", która pojawi się na ekranach tej jesieni, będą bez zmian Michał Wiśniewski i Małgorzata Walewska. Nie ma jeszcze oficjalnej informacji dotyczącej przyszłości Katarzyny Skrzyneckiej oraz Krzysztofa Cugowskiego w show Polsatu.

Zobacz zdjęcia Katarzyny Skrzyneckiej w naszej galerii!

Katarzyna Skrzynecka: Każdej nocy wracam do domu nawet z dalekiej trasy
Sonda
Czy uważasz, że Katarzyna Skrzynecka jest dobrą aktorką?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE