Katarzyna Skrzynecka odpowiada na krytykę. Nie korzystamy z tak idiotycznych atrakcji

i

Autor: AKPA/Gałązka

Katarzyna Skrzynecka odpowiada na krytykę. "Nie korzystamy z tak idiotycznych atrakcji"

2022-07-15 17:30

Katarzyna Skrzynecka (51 l.) pokazała zdjęcie z wakacji z córką. Alikia Ilia (10 l.) zapozowała mamie do fotografii z rozgwiazdą. Od razu posypały się gromy! Gwiazda postanowiła krótko i ostro odpowiedzieć na krytykę internautów. Co miała do powiedzenia? Więcej poniżej!

Katarzyna Skrzynecka broni córki. "Być może próżni i odmóżdżeni turyści tak właśnie robią"

Katarzyna Skrzynecka wyjechała na wakacje w towarzystwie rodziny. Przy okazji podzieliła się z fanami kilkoma zdjęciami z nich na swoim koncie na Instagramie. Wśród nich pojawiło się takie, na którym jej 10-letnia córka, Alikia Ilia, pozuje z rozgwiazdą. Tyle już wystarczyło, aby rozsierdzić internautów. Ruszyli do ataku! Internetowych "bohaterów" szybko uciszyła jednak sama Skrzynecka.

Aktorka opublikowała kolejne zdjęcie, a na krytykę krótko i konkretnie odpowiedziała w komentarzach. Poniżej więcej!

- Być może próżni i odmóżdżeni turyści oraz chcący zarobić autochtoni tak właśnie robią w wielu zakątkach świata. My nie korzystamy z tak idiotycznych "atrakcji" jak zdjęcie z małpką, czy odławianie żyjących stworzeń dla fun'u... Niektóre rozgwiazdy i zamieszkałe muszle odpływ oceanu porzuca na piasku. Jeśli na nie trafimy - odnosimy do wody - komentowała Katarzyna Skrzynecka.

Maciej Orłoś świętował urodziny w towarzystwie swojej nowej ukochanej. Jak się bawili? Zobaczcie w naszej galerii zdjęć poniżej!

Wakacje po polsku – Mazury
Sonda
Czy uważasz, że Katarzyna Skrzynecka jest dobrą aktorką?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany