Katarzyna Skrzynecka

i

Autor: AKPA/Gałązka Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka spełniła swoje marzenie. Zabrała rodzinę w wyjątkowe miejsce

2022-07-14 12:30

Ostatnie tygodnie nie były łatwe dla Katarzyny Skrzyneckiej (52 l.). W czerwcu musiała pożegnać ona swojego ukochanego tatę. Nic dziwnego, że teraz aktorka potrzebuje trochę oddechu i złapania dystansu. Katarzyna Skrzynecka właśnie poinformowała, że razem z rodziną poleciała na wymarzone wakacje. Dokąd? Dowiesz się tego w dalszej części artykułu.

Katarzyna Skrzynecka w czerwcu musiała się zmierzyć z ogromną rodzinną tragedią. Jurorka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" poinformowała, że 18 czerwca zmarł jej tata Włodzimierz. Dla aktorki był to ogromny stres, ale, jak zaznacza, była z nim do samego końca. Po tak traumatycznych wydarzeniach przyda się jej chwila oddechu i zmiana otoczenia. Tym bardziej że tę podróż planowali już od bardzo dawna.

Skrzynecka zabrała rodzinę do Afryki

Jurorka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" uwielbia podróżować. Do tej pory, co roku, razem z mężem Marcinem Łopuckim i córką Alikią (11 l.) wakacje spędzali w ukochanej Grecji. Mają tam stałe miejscówki i czują się jak u siebie. Teraz zaskoczyli miejscem, w które się wybrali. Aktorka wrzuciła do mediów społecznościowych filmik z samolotu, informując tym samym, że właśnie lecą do Afryki! To od dawna było ich marzenie. Widać, że Kasia jest przeszczęśliwa, że udało im się je zrealizować. 

"Odpływ oceanu u wybrzeży Tanzanii ... ? Przy odrobinie szczęścia i wieczornym rozchmurzeniu, udało się nam dziś obserwować wyjątkową astronomiczną kulminację księżyca ?? nad wybrzeżem Afryki ..... Niezapomniane przeżycie ??", napisała pod jednym ze zdjęć z Afryki. 

Katarzyna Skrzynecka: Każdej nocy wracam do domu nawet z dalekiej trasy
Sonda
Oglądasz "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany