Katarzyna Skrzynecka

i

Autor: AKPA/Gałązka Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka mówi o pogrzebie taty i pokazuje radosne zdjęcia. Tak przeżywa żałobę

2022-07-08 11:24

Ponad dwa tygodnie temu zawalił się świat Katarzyny Skrzyneckiej (52 l.). 18 czerwca zmarł jej ukochany ojciec Włodzimierz. Jurorka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wycofała się na chwilę z social mediów, żeby w spokoju przeżyć tę ogromną stratę. Nie minęło jednak kilka dni, a aktorka wróciła do swoich obowiązków, a w sieci zamieszcza radosne zdjęcia z wypadu nad morze.

W połowie czerwca Katarzyna Skrzynecka przestała być aktywna na swoich kontach na social mediach. Fani z niepokojem zastanawiali się, jaki może być powód. Okazało się, że aktorka musiała zmierzyć się z ogromnym rodzinnym dramatem, jakim była śmierć jej ukochanego taty Włodzimierza. Dowiedzieliśmy się o tym z jej postu, który zamieściła na Instagramie. Od razu posypały się kondolencje i wyrazy współczucia od Internautów oraz zaprzyjaźnionych gwiazd.

Skrzynecka poinformowała o śmierci ojca

Odejście ukochanego taty musiało być dla aktorki ogromnym wstrząsem. Była z nim bardzo związana i jako jedynaczka, to ona opiekowała się nim po śmierci mamy Magdaleny w 2008 roku. Skrzynecka zamieściła w sieci pożegnalny wpis, w którym wspominała pana Włodzimierza. 

"Widocznie mam powody być tam, gdzie teraz moje miejsce i moje serce... Z Tatulem ? z którym byłam do końca ? ... 18 czerwca ...(...) Tatul KOCHAŁ przyrodę...piękne chmury...krajobrazy...ptaki...serdeczny uśmiech...zgodę...pokorę życia...pogodę ducha...zdrowy styl życia...muzykę klasyczną...wycieczki rowerowe...ballady na jazzową trąbkę... I NAS ? Najbardziej na Świecie ?", pisała na Instagramie. 

Tak Skrzynecka przeżywa żałobę

Kasia długo nie milczała na social mediach. Właśnie chwali się rodzinnym wypadem nad polskie morze. Pojechała tam na Wakacyjne Miasto Kobiet. W Świnoujściu miała okazję spotkać się ze swoimi znajomymi i wspólnie miło spędzać czas na plaży. Aktorka cieszy się ze spotkań i dobrej pogody, a uśmiech nie schodzi z jej twarzy. Co prawda, jednocześnie podziękowała wszystkim, którzy ją wspierali w dniu pogrzebu ojca:

"Dziękuję za TYLE CIEPŁYCH I SERDECZNYCH SŁÓW DLA MOJEJ RODZINY ??? Dla naszej Córeczki Alikii, dla nas z Mężem ???...i dla mnie w zeszłym tygodniu za WSZYSTKIE SŁOWA WSPARCIA w dniu pożegnania mego Taty ... DZIĘKUJĘ za okazane serce i wyrazy sympatii ? Czytam z wdzięcznością wszystkie serdeczne słowa od Was ???", napisała i dodała radosne zdjęcie ze swoją córką. 

Skrzynecka w żałobie. Jej wujek miał koronawirusa
Sonda
Oglądasz "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?