Fenomenalna galeria

Widzieliśmy zdjęcia Katarzyny Skrzyneckiej z młodości! Absolutny ideał! Nie możemy się pozbierać

2023-08-26 14:18

Katarzyna Skrzynecka niedawno dostała nową pracę. 53-letnia aktorka i prezenterka została prowadzącą program "Kabaretowe przeboje" w telewizji Zoom TV. Katarzyna Skrzynecka od lat zwraca na siebie uwagę nie tylko dzięki swojemu profesjonalizmowi przed kamerą, lecz także niezwykłej urodzie. Aktorka zawsze rozpalała wyobraźnię. Widzieliśmy zdjęcia Katarzyny Skrzyneckiej z młodości! Nie możemy się pozbierać. Dla wielu to absolutny ideał kobiecości! Zobacz w naszej galerii, jak przez lata zmieniła się gwiazda telewizji.

Katarzyna Skrzynecka zadebiutowała 38 lat temu

Katarzyna Skrzynecka już kilkadziesiąt lat zajmuje ważne miejsce w świecie polskiego show-biznesu. Niedawno aktorka, prezenterka i piosenkarka została współprowadzącą nowy program w Zoom TV. Jej partnerem na wizji będzie Piotr Gąsowski, z którym w Polsacie prowadziła programy "Twoja twarz brzmi znajomo" i "Taniec z gwiazdami". Wiadomo też, że Katarzyna Skrzynecka jest jedną z głównych gwiazd filmu "Kogel Mogel 5", do którego niedawno ruszyły zdjęcia. Na brak zajęć zatem 53-letnia gwiazda narzekać nie może. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że od debiutu Katarzyny Skrzyneckiej na wielkim ekranie minęło już 38 lat! Aktorka wystąpiła wówczas w filmie "Pewnego letniego dnia" Jakuba Rucińskiego. Od tego czasu Katarzyna Skrzynecka wystąpiła w wielu sztukach, filmach i serialach. Odniosła także sukcesy na polu muzycznym. Nic dziwnego zatem, że to właśnie ona zwyciężyła pierwszą edycję programu "Twoja twarz brzmi znajomo", którego potem była współprowadzącą. Nie jest zresztą powiedziane, że Katarzyna Skrzynecka nie wróci do Polsatu, co mówił w rozmowie z "Super Expressem" Edward Miszczak, dyrektor programowy stacji. 

Katarzyna Skrzynecka była i bardzo szczupła, i okrąglejsza. W każdym wydaniu wygląda znakomicie

Aktorka należy do osób, które nie mają problemu z własną figurą. Katarzyna Skrzynecka ma do siebie duży dystans i nie ucieka się sztuczek, które fałszują obraz rzeczywistości. Była gwiazda Polsatu w swoim życia była i bardzo szczupła, i nieco okrąglejsza. W każdym wydaniu jednak prezentuje się znakomicie. I chyba zdaje sobie z tego sprawę! Niedawno pokazała swoje plażowe zdjęcia, które okrasiła bardzo wymownym podpisem. - Moja mama, która była babeczką o znacznie jeszcze okrąglejszych wymiarach niż ja, zawsze mawiała: "Grubsza wcale nie musi oznaczać "nieapetyczna". Trzeba umieć ładnie i z gracją nosić takie ciało, jakie się ma, i umiejętnie je ubrać, by było kobiece i zmysłowe" - napisała Katarzyna Skrzynecka. Nic dodać, nic ująć.

A w naszej galerii pod artykułem prezentujemy, jak zmieniała się Katarzyna Skrzynecka, która dla wielu osób jest absolutnym ideałem kobiecości. Zarówno w szczuplejszej, jak i bardziej okrągłej wersji.

Katarzyna Skrzynecka: Każdej nocy wracam do domu nawet z dalekiej trasy