Katarzyna Sokołowska pokazała twarz syna. Ale ma krucze włosy!

2022-12-09 12:39

Katarzyna Sokołowska została mamą po raz pierwszy w wieku 49 lat. Jej syn, Ivo Lew, ma niespełna 5 miesięcy, a już wyrasta na prawdziwą gwiazdę. Dumna mama chętnie pokazuje fotografie z dzieckiem w sieci, a teraz na jej profilu na Instagramie pojawiło się urocze mikołajkowe zdjęcie malucha. Spójrzcie na te włosy! "Ale słodziak" - zachwycają się fani.

Katarzyna Sokołowska pokazała twarz syna

i

Autor: AKPA/Kurnikowski, instagram/@kasiasokolowska_official Katarzyna Sokołowska pokazała twarz syna

Gdy wiosną br. Katarzyna Sokołowska poinformowała o ciąży, zaskoczeni byli nie tylko jej fani, ale również inne gwiazdy. Reżyserka pokazów mody i jurorka "Top Model" zdecydowała się na zabieg in vitro - w jednym z wywiadów wyznała, że ona i jej mąż, Artur Kozieja, starali się o dziecko przez kilka lat. - Przeżyłam poronienie naturalnej ciąży, dlatego zdecydowałam się na zabieg in vitro. Postanowiłam, że moją ciążą zaopiekuję się także w sensie medycznym od pierwszego dnia - mówiła w wywiadzie dla "Twojego Stylu". 

Kasia Sokołowska pokazała twarz syna. Ivo Lew to prawdziwy słodziak! Nie możemy oderwać wzroku od jego włosów

Dziecko 49-letniej Katarzyny Sokołowskiej i Artura Kozieja urodziło się w lipcu br. Malec otrzymał nietypowe imiona - Ivo Lew. Chłopiec jest oczkiem w głowie swoich rodziców, a Sokołowska chętnie pokazuje zdjęcia synka na Instagramie. Nie ukrywa, że obecnie skupia się na roli mamy, jednak w jednej z rozmów z mediami zadeklarowała: "Do pracy na pewno wrócę"

Ivo Lew ma już niespełna pięć miesięcy i rośnie jak na drożdżach. W listopadzie br. Kasia Sokołowska po raz pierwszy pokazała twarz dziecka, teraz zaś opublikowała rozczulające mikołajkowe zdjęcie malca, ponownie pokazując jego wizerunek. 

"Wszystkim Dzieciom życzymy Miłości, Bliskości, Uśmiechu i Pokoju?️Niech Mikołaj zapuka do każdych drzwi??❤️" - napisała na Instagramie. 

Na zdjęciu możemy zobaczyć Ivo Lwa, który z wyraźnym zaciekawieniem patrzy w obiektyw aparatu. Chłopiec trzymany jest przez tatę, za którego plecami można zauważyć Świętego Mikołaja. Internauci zwracają jednak uwagę przede wszystkim na małego Ivo. Jego urocze, czarne włosy skradły show! 

"Śliczny chłopczyk", "Cudny jest", "Cała mamunia", "I ta grzywka, ten lok zadziorny...", "Ale podobny synek jest do pani" - rozpływają się fani.

Zobaczcie, jak wygląda synek Kasi Sokołowskiej. Czyż nie jest uroczy?

Sonda
Podobają ci się imiona, jakie Katarzyna Sokołowska dała synowi?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki