Piotr Stramowski, Katarzyna Warnke

i

Autor: AKPA Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke - nowe doniesiania na temat rozwodu

Wiemy, kiedy kolejna rozprawa

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski NIE ROZWIEDLI się! Nikt nie przewidział tego, co wydarzyło się w sądzie

2023-09-04 11:40

To miała być tylko formalność. Piotr Stramowski (36 l.) i Katarzyna Warnke (46 l.) mieli dziś zakończyć swoje małżeństwo na pierwszej, a jednocześnie ostatniej rozprawie rozwodowej. Kiedy pojawiliśmy się na miejscu, okazało się, że do konfrontacji małżonków nie dojdzie, a nowy termin wyznaczono dopiero na październik. Co jest tego powodem?

W połowie października ub.r. Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski ogłosili, że podjęli decyzję o rozstaniu. "Z przykrością pragniemy poinformować, że wspólnie podjęliśmy decyzję o rozstaniu. Była to decyzja trudna, lecz konieczna, aby każdy z nas mógł na nowo budować swoje życie. W trosce o dobro naszej Córki, która jest dla nas najwyższym priorytetem, prosimy o uszanowanie naszej prywatności. Jednocześnie informujemy, że jest to nasz jedyny komentarz w tej sprawie. Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski" - napisali w oświadczeniu.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski - rozwód

Jak dowiedział się "Super Express" - małżonkowie dogadali między sobą podział majątku i kwestię opieki nad 4-letnią córeczką Helenką. Konsekwentnie unikali komentowania swojego rozstania, ale o sobie wzajemnie za każdym razem wypowiadali się z ogromnym szacunkiem. 4 września 2023 roku mieli zakończyć swoje małżeństwo. Rozprawa była zaplanowana na kilkadziesiąt minut, nie powołano świadków, co potwierdza nasze ustalenia, że wszystkie kwestie zostały wcześniej dogadane. Kiedy zjawiliśmy się w sądzie, nie zastaliśmy aktorów. Sekcja prasowa poinformowała nas, że rozprawa została przeniesiona na 16 października. Zapytaliśmy o powód zmiany daty. Otrzymaliśmy odpowiedź, że sprawa "prowadzona jest z wyłączoną jawnością wobec powyższego wszelkie informacje nie mogą być udostępnione".

Do tej pory spraw rozwodowe odbywały się w Sądzie Okręgowym przy al. Solidarności w Warszawie. Październikowa rozprawa będzie miała miejsce w innej placówce.

Piotr Stramowski u Jaruzelskiej o PRZYSZŁOŚCI W HOLLYWOOD
Sonda
Czy rozwody kościelne mają sens?