Katarzyna Zielińska zaalarmowała mieszkańców Działoszyc o pożarze!

i

Autor: AKPA/Kurnikowski

Wzorowa obywatelka!

Katarzyna Zielińska zaalarmowała mieszkańców Działoszyc o pożarze! "Trąbiła jak oszalała"

2023-03-02 21:00

Katarzyna Zielińska (44 l.), aktorka znana przede wszystkim z serialu "Barwy szczęścia", kilka dni temu wykazała się postawą godną naśladowania. Gwiazda zauważyła kłęby dymu nad jednym z budynków i natychmiast zaalarmowała o tym mieszkańców oraz straż pożarną.

Katarzyna Zielińska to aktorka, której rozpoznawalność przyniosła rola Marty Walawskiej w serialu TVP2 "Barwy szczęścia". Poza wystąpiła w wielu innych produkcjach, m.in. "Dniu świra", "Klanie", "Listach do M.", "Przyjaciółkach", "O mnie się nie martw" oraz programach rozrywkowych. Zielińska przez lata kariery aktorskiej wcieliła się w wiele bohaterek, a ostatnio dosłownie została bohaterką. Gwiazda zaalarmowała mieszkańców bloku w Działoszycach o pożarze!

Katarzyna Zielińska zobaczyła kłęby dymu i iskry. Od razu zaczęła działać!

W sobotę, 25 lutego, Zielińska wraz z rodziną przejeżdżała przez centrum Działoszyc. To właśnie wtedy zauważyła iskry i kłęby dymu nad jednym z budynków. Aktorka zaczęła trąbić, aby zwrócić uwagę mieszkańców na zagrożenie, a następnie zadzwoniła po strażaków. Zdarzenie opisała Ochotnicza Straż Pożarna w Działoszycach na swoim profilu na Facebooku.

- [...] Postanowiła nie przejść obojętnie obok tej sytuacji i zaczęła działać, poprzez użycie klaksonu zwróciła uwagę mieszkańców. Bo przecież nie codziennie wieczór ktoś stoi na środku drogi i trąbi jak opętany. W mieszkaniach zaczęły się świecić światła najpierw jedno potem drugie, i następne, i następne… Po czym zadzwoniła na numer alarmowy i powiadomiła służby o tym fakcie. Postawa tej osoby jest godna pochwały oraz podziękowań z naszej strony oraz mamy nadzieję, że podziękowań ze strony mieszkańców. Katarzyna Zielińska, to właśnie ta kobieta zaalarmowała mieszkańców oraz służby - czytamy.

Gratulujemy godnej naśladowania postawy!

Sonda
Znasz na pamięć numery alarmowe?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany