Kinga Rusin odsłania ciało w stroju kąpielowym. Fani nie mogą wyjść z podziwu!

i

Autor: Akpa

Robi wrażenie

Kinga Rusin bez makijażu i w nieuczesanych włosach. "Wyglądasz jak nastolatka"

2023-03-10 13:44

Kinga Rusin (52 l.) niedawno obchodziła urodziny. Dziennikarka, mimo upływu lat, zachwyca urodą, czego dowodem są liczne komplementy, sypane jej przez fanów w mediach społecznościowych. Ale jak prezentuje się celebrytka bez makijażu i w nieuczesanych włosach? Rusin zdradza, że "takie zdjęcia lubi najbardziej". Zobaczcie sami!

Kinga Rusin zniknęła z mediów już jakiś czas temu, choć niegdyś była w nich bardzo popularną postacią. Do dziś ma wielu fanów, którzy śledzą jej poczynania na Instagramie, a tam dziennikarka zamieszcza często relacje ze swoich podróży. Wrzuca też pomysły dotyczące jej przemyśleń na różne tematy. Zazwyczaj Kinga Rusin na publikowanych fotografiach prezentuje się w nienagannym makijażu i starannie dobranym stroju. A jak wyglądałaby bez tego wszystkiego? Mogliśmy się przekonać jakiś czas temu, kiedy celebrytka zdecydowała się na publikację w mediach społecznościowych zdjęcia, na którym prezentuje się bez makijażu i w nieuczesanych włosach. Tak wygląda w naturalnej odsłonie! To po prostu trzeba zobaczyć.

Kinga Rusin bez makijażu i w nieuczesanych włosach. Tak wygląda w naturalnej odsłonie

Zdjęcie, które Kinga Rusin wrzuciła na Instagrama w 2018 roku, do dziś jest czasem przypominane przez media. To właśnie tam dziennikarka pokazała się bez makijażu i w nieuczesanych włosach. Oto, co wówczas napisała.

"Bez makijażu, bez uczesanych włosów, bez stylistów, bez specjalnego oświetlenia, bez scenografii, bez profesjonalnego aparatu, a mimo wszystko takie zdjęcia lubię najbardziej. Może dlatego, że ten kto je robi widzi mnie inaczej niż wszyscy...", wyznała Kinga Rusin na Instagramie.

Fani są zachwyceni tym, jak wygląda dziennikarka w naturalnej odsłonie. "Przepiękna", "wyglądasz jak nastolatka na tym zdjęciu", czytamy w komentarzach pod postem Kingi Rusin. Oceńcie sami, zdjęcie poniżej.

Zobacz również galerię zdjęć: Seksowne zdjęcia Kingi Rusin. Trudno oderwać wzrok!

Sonda
Chciałbyś, żeby Kinga Rusin wróciła do telewizji?
Babcia Barona zamieszkała w Skolimowie: Lekarze nie dawali mi szans na przeżycie
Listen on Spreaker.