Kinga Rusin pochwaliła się, co kupiła w Indiach. „Za co najmniej pół miliona”

i

Autor: AKPA Kinga Rusin pochwaliła się, co kupiła w Indiach. „Za co najmniej pół miliona”

Wow!

Kinga Rusin pochwaliła się, co kupiła w Indiach. „Za co najmniej pół miliona”

2022-12-19 13:50

Po odejściu z TVN Kinga Rusin podróżuje po całym świecie i wypoczywa w bajecznie pięknych miejscach. Dziennikarka często chwali się w sieci zdjęciami ze swoich wojaży. Aktualnie razem ze swoim partnerem Markiem przebywają w Indiach. Celebrytka pochwaliła się w sieci zakupionymi pamiątkami. Nie tylko ich widok robi wrażenie, ale i cena. "Za co najmniej pół miliona" - napisała Kinga Rusin.

Kinga Rusin i jej partner korzystają z uroków pracy zdalnej i co raz zmieniają miejsce zamieszkania. Para szczególnie lubuje się w krajach, w których aktualnie jest bardzo ciepło. Tym razem celebrytka uciekła przed polską zimą do Indii. Nie ukrywa swojej fascynacji tym krajem i chętnie poznaje tamtejszą kulturę i podziwia sztukę.

Kinga Rusin zachwycona jest także tamtejszą architekturą.

- Panienka ze złotego okienka. Ps. Hindusi kochają kolory! Wszystko wręcz musi być kolorowe, nawet budynki w miastach. Mieszkańcy czy wcześniejsi władcy niektórych z nich upodobali sobie, z różnych powodów, konkretne kolory i dzięki temu nadali swojemu miejscu zamieszkania wyjątkowy i niepowtarzalny charakter - napisała na Instagramie.

Rusin w trakcie zwiedzania Indii zaopatrzyła się też w wiele pamiątek, a niektóre z nich są bardzo cenne. Celebrytka kupiła sobie hinduską biżuterię, wybrała cztery pokaźne pierścienie.

- Na ostatnim zdjęciu w galerii moje nowe hinduskie pierścionki za 'co najmniej pół miliona'. W końcu wspomnienia są bezcenne! - napisała Kinga Rusin i dodała roześmianą emotikonkę.

Myślicie, że żartowała w kwestii ceny pierścionków?

Zobaczcie je niżej.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany