Klaudia El Dursi szczerze o synu: "doprowadza mnie do furii"! (GALERIA)

2021-10-25 14:48
  Klaudia El Dursi szczerze o synu: doprowadza mnie do furii! (GALERIA)
Autor: akpa Klaudia El Dursi szczerze o synu: "doprowadza mnie do furii"! (GALERIA)

Prowadząca "Hotel Paradise" zawsze podkreślała, że synowie są dla niej wszystkim. Tymczasem w sieci Klaudia El Dursi zamieściła zaskakujący wpis. Dlaczego odważyła się na tak kontrowersyjne wyznanie?

Zdecydowanie Klaudia El Dursi ma teraz swoje pięć minut. Jej kariera ruszyła z kopyta po udziale w "Top Model". Teraz jest popularna jako prowadząca reality show "Hotel Paradise". Fani chętnie śledzą nie tylko jej kolejne projekty, ale również są ciekawi jak żyje ich ulubiona gwiazda. Ta chętnie wrzuca zdjęcia na Instagrama, dzięki czemu możemy zobaczyć jak wygląda jej rodzina. Zresztą zawsze podkreślała, że dzieci są dla niej wszystkim. Ostatnio jednak wrzuciła zaskakujący wpis.

ZOBACZ: Hotel Paradise: Klaudia El Dursi przeżyła dramat! Dopiero teraz wszystko zdradziła

Klaudia ma dwóch synów: Dawida ( 12 l.) i Janka (7 l.). Starszy jest owocem miłości z poprzedniego związku, natomiast ojcem młodszego jest obecny partner gwiazdy, Jacek Leszczyński. Już od wielu lat tworzą zgraną parę, ale ukochany El Dursi nie pokazuje się z nią na salonach. Okazuje się, że szybko to się nie zmieni.

- Oj, musi minąć jeszcze trochę czasu, zanim Jacek będzie gotowy wyjść ze mną na salony. Nie wiem, czy jest już gotowy na starcie z blaskiem fleszów i fotoreporterami. Jacek z natury lubi towarzystwo bliskich. Niespecjalnie chce poznawać nowe osoby, a nie oszukujmy się na imprezach biznesowych, to jest standard. Jacek jest zamknięty w sobie i nie wszystkich do siebie dopuszcza. Ale może kiedyś uda mi się go wyciągnąć - wyznała w rozmowie z Faktem.

Na szczęście prowadząca "Hotel Paradise" chętnie wrzuca rodzinne zdjęcia na Instagrama. Widać na nich, że tworzą zgraną i kochającą się rodzinę. Ostatnio Klaudia pokazała fotkę z synem Dawidem. Pochwaliła się, że właśnie obchodzi urodziny. Co ciekawe, pisząc kilka słów o ukochanym synku, szczerze wyznała, że nie jest on wcale idealny:

"Sto lat dla Mojego Ancymona 🎉Wulkan energii, niekończących się pomysłów (nie zawsze rozsądnych🙈) , moja prywatna przytulanka i bodyguard w jednym. Nikt jak on nie doprowadza mnie do furii, ale nikt też mnie tak nie rozczula , mam nadzieje że taki właśnie pozostanie ❤️"

My również dołączamy się do życzeń!

Sonda
Czy oglądasz Hotel Paradise?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE