Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz

i

Autor: Akpa Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz

Podano przyczynę

Kłopoty u Nataszy Urbańskiej i Józefowicza? "W ich domu zaczęło iskrzyć"

2023-03-19 12:24

Czyżby domowe kłopoty zakłócały małżeńską sielankę Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza? "Rewia" donosi o konflikcie, jaki podobno miał powstać między małżonkami. A wszystko przez odmienne zdania na temat tego, jaka ma być przyszłość Kaliny, dorastającej córki gwiazdorskiej pary.

Sprzeczki w domu Janusza Józefowicza i Nataszy Urbańskiej? Chodzi o przyszłość córki Kaliny  i jej aktorskie ambicje

45-letnia dziś Natasza Urbańska i 63-letni Janusz Józefowicz są małżeństwem już od 15 lat, a parą o wiele dłużej. Zawsze byli niemal nierozłączni w domu i w pracy. Doczekali się 14-letniej dziś córki Kaliny. Dorastająca dziewczynka zaczyna planować swoją przyszłość. Podobno chce iść w ślady rodziców i związać się z showbiznesem. Jak pisze "Rewia", na tym tle pojawiła się pewna niezgoda między rodzicami Kaliny Józefowicz. O co chodzi? Według "Rewii" Janusz Józefowicz jest o wiele bardziej sceptyczny od żony, jeśli chodzi o karierę córki. Uważa, że najpierw powinna chodzić do szkoły i zdobyć odpowiednie wykształcenie aktorskie, a dopiero potem wkraczać na deski teatralne czy pojawiać się w telewizji.

Janusz Józefowicz nie chce szybkiej kariery dla córki. "Natasza ma inne zdanie, przez to w ich domu zaczęło iskrzyć"

"Chciałby ustrzec Kalinę przed nieprzyjemnościami i oskarżeniami o nepotyzm. Pamięta czego doświadczyła Natasza, dlatego chce chronić córkę. Wolałby, żeby wybrała liceum filmowe, a potem szkołę aktorską. By powoli, krok po kroku, dochodziła do swojego sukcesu. Natasza ma inne zdanie, przez to w ich domu zaczęło iskrzyć" - powiedział tygodnikowi "Rewia" tajemniczy "znajomy pary". "Janusz nie chce, by Kalina kiedykolwiek usłyszała, że nie ma odpowiedniego wykształcenia. Boi się, że jak zacznie grać, nie będzie miała czasu na naukę" - dodaje źródło "Rewii". Podobno Natasza nie jest tak zasadnicza, a to jest powodem nieporozumień.

Sonda
Podoba ci się Natasza Urbańska?

Oryginalne imiona dzieci gwiazd

Pytanie 1 z 6
Kto nazwał dzieci: Poppy Honey, Daisy Boo, Petal Blossom Rainbow i Buddy Bear?
Natasza Urbańska o sesji w Playboyu. Znowu się rozbierze? | Gwiazdy bez maski