Urbańska z córką

i

Autor: Urbańska/Instagram Urbańska z córką

Co na to jej mama?

Córka Urbańskiej i Józefowicza już pracuje! Ma zaledwie czternaście lat

2022-11-24 11:44

Natasza Urbańska (45 l.) bardzo ciężko pracuje - śpiewa, tańczy i bierze udział w reklamach. Nic więc dziwnego, że jej córka Kalina (14 l.) postanowiła pójść w jej ślady. O pracę nie musiała się martwić. W końcu jej tata jest dyrektorem teatru...

Natasza Urbańska już jako młoda dziewczyna wiedziała, że chce występować w teatrze. Mając zaledwie 13 lat pierwszy raz zobaczyła w "Metrze" Janusza Józefowicz, który później został jej mężem. Para tworzy zgrane małżeństwo, które kręci się wokół życia artystycznego. Nie powinno być więc niespodzianką, że także ich córka Kalina poszła w ich ślady. Swoje pierwsze kroki w teatrze stawiała już jako pięciolatka. Natasza widzi w niej ogromny talent, jednak dziewczynka zrobiła sobie przerwę i przez kilka lat w ogóle nie występowała. Przyszła jednak pora, że Kalina zapragnęła błyszczeć na scenie, jak jej znana mama. 

Córka Urbańskiej i Józefowicza pracuje w teatrze

Natasza Urbańska przyznaje, że Kalina po obejrzeniu musicalu "Metro" zapragnęła w nim występować. Jedyne co musiała zrobić, to ciężko trenować i dostać się do obsady. 

- Zobaczyła to "Metro" po raz kolejny, ale chyba to był wiek, może, kiedy ona już powiedziała: "Tak, chcę grać w "Metrze". Poradziłam jej: idź na zajęcia, ucz się głosu, będziesz dobra, wejdziesz do obsady. Pracowała bardzo ciężko, rzeczywiście, bardzo jej na tym zależało i teraz gra w tym "Metrze". Widzę, że to jest dla niej bardzo ważne. I za każdym razem odkrywa w sobie nowe rzeczy, bo to jest live, to jest na żywo. Także fajnie sobie bardzo radzi, trzymam za nią kciuki - powiedziała Natasza Urbańska reporterce Pudelka.

Sonda
Podoba ci się Natasza Urbańska?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany