Córka Urbańskiej i Józefowicza już pracuje! Ma zaledwie czternaście lat

2022-11-24 11:44

Natasza Urbańska (45 l.) bardzo ciężko pracuje - śpiewa, tańczy i bierze udział w reklamach. Nic więc dziwnego, że jej córka Kalina (14 l.) postanowiła pójść w jej ślady. O pracę nie musiała się martwić. W końcu jej tata jest dyrektorem teatru...

Urbańska z córką

i

Autor: Urbańska/Instagram Urbańska z córką

Natasza Urbańska już jako młoda dziewczyna wiedziała, że chce występować w teatrze. Mając zaledwie 13 lat pierwszy raz zobaczyła w "Metrze" Janusza Józefowicz, który później został jej mężem. Para tworzy zgrane małżeństwo, które kręci się wokół życia artystycznego. Nie powinno być więc niespodzianką, że także ich córka Kalina poszła w ich ślady. Swoje pierwsze kroki w teatrze stawiała już jako pięciolatka. Natasza widzi w niej ogromny talent, jednak dziewczynka zrobiła sobie przerwę i przez kilka lat w ogóle nie występowała. Przyszła jednak pora, że Kalina zapragnęła błyszczeć na scenie, jak jej znana mama. 

Córka Urbańskiej i Józefowicza pracuje w teatrze

Natasza Urbańska przyznaje, że Kalina po obejrzeniu musicalu "Metro" zapragnęła w nim występować. Jedyne co musiała zrobić, to ciężko trenować i dostać się do obsady. 

- Zobaczyła to "Metro" po raz kolejny, ale chyba to był wiek, może, kiedy ona już powiedziała: "Tak, chcę grać w "Metrze". Poradziłam jej: idź na zajęcia, ucz się głosu, będziesz dobra, wejdziesz do obsady. Pracowała bardzo ciężko, rzeczywiście, bardzo jej na tym zależało i teraz gra w tym "Metrze". Widzę, że to jest dla niej bardzo ważne. I za każdym razem odkrywa w sobie nowe rzeczy, bo to jest live, to jest na żywo. Także fajnie sobie bardzo radzi, trzymam za nią kciuki - powiedziała Natasza Urbańska reporterce Pudelka.

Sonda
Podoba ci się Natasza Urbańska?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki