Natasza Urbańska chciałaby odejść z Januszem Józefowiczem

i

Autor: Akpa Natasza Urbańska chciałaby odejść z Januszem Józefowiczem

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz biorą ROZWÓD?! Gwiazda komentuje. TYLKO U NAS

2021-12-27 14:50

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz są małżeństwem już od 13 lat. Od kilku dni media aż huczą od plotek, że artyści przechodzą poważny kryzys, a być może nawet zdecydują się na rozwód. Natasza Urbańska w rozmowie z "Super Expressem" odniosła się do tych informacji. Sprawdźcie, co nam powiedziała.

Janusz Józefowicz jest miłością jej życia. Natasza Urbańska poznała go, gdy miała zaledwie 13 lat. Już wtedy zrobił na niej ogromne wrażenie.

- Dostałam się do teatru jako tancerka, mając 17 lat. To było cudem. Pierwszy raz próbowałam dostać się do "Metra". Miałam 13 lat i pierwszy raz go zobaczyłam. Takich ludzi się nie zapomina - mówiła Natasza Urbańska w jednym z wywiadów.

NIE PRZEGAP: Poruszające wyznanie Nataszy Urbańskiej. Mówi o śmierci swojej i Janusza...

Jej fascynacja Januszem trwała, gdy zaczęli współpracę.

- Ja wierzyłam w to, że on będzie moim mężczyzną. Jeszcze nie teraz, ale czułam, że on to ten ktoś. Ktoś wyjątkowy - wyznała Natasza Urbańska po latach. 

Ich uczucie rodziło się powoli. A gdy zostali parą, Nataszy nie było łatwo. W teatrze Buffo musiała zmierzyć się z komentarzami, że jest faworyzowana, bo jest partnerką dyrektora. Ciężką pracą udowodniła jednak, że zasługuje na swoje główne role. Gdy zaczęli pojawiać się w telewizji, znów spadł na nich hejt.

ZOBACZ TAKŻE: Rodowicz ujawniła kulisy zdrady męża. Ostra reakcja Dużyńskiego

- Przeszliśmy z Januszem wyboistą drogę, bo mieliśmy czas mocnego hejtu po "Przebojowej nocy" (show Telewizji Polskiej - przyp. red.). Wtedy internet zaczął się mocniej rozwijać. To nas jeszcze bardziej nas połączyło, bo ja mu dawałam siłę i on mi dawał siłę. Dość mocno się wspieraliśmy i nadal tak jest - zapewniła właśnie Natasza Urbańska w rozmowie z Plejadą.

Jednak w ostatnich tygodniach kolorową prasę i internet zalały informacje, że Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz przechodzą kryzys. Zaczęto nawet spekulować, że parę czeka rozwód.

Skontaktowaliśmy się z artystką, która wymigująco odniosła się do spekulacji na temat jej związku.

- Plotki o kryzysie w naszym małżeństwie pojawiają się co jakiś czas już od kilku lat. Pozostawiam to więc po raz kolejny bez komentarza - powiedziała nam Natasza Urbańska.

Natasza Urbańska o sesji w Playboyu. Znowu się rozbierze? | Gwiazdy bez maski