Natasza Urbańska chciałaby odejść z Januszem Józefowiczem

i

Autor: Akpa Natasza Urbańska chciałaby odejść z Januszem Józefowiczem

Poruszające wyznanie Nataszy Urbańskiej. Mówi o śmierci swojej i Janusza...

2021-12-04 5:15

Ostatnio pojawiły się plotki, że związek Nataszy Urbańskiej (44 l.) i Janusza Józefowicza (62 l.) przechodzi kryzys. Piosenkarka odniosła się do nich podczas swojego koncertu w stolicy. Jedną z piosenek zadedykowała mężowi i zdobyła się na poruszające wyznanie.

Natasza Urbańska właśnie wydała nową solową płytę pod tytułem „Rajd 44”. Podczas koncertu promującego album odniosła się do ostatnich plotek o kryzysie w jej małżeństwie. Jak zapewniła wprost ze sceny, kocha Janusza ponad wszystko. Do tego stopnia, że chciałaby z nim umrzeć.

– Ja też chciałabym odejść z moją drugą połówką. Gdzieś tam wśród gwiazd śmigać – powiedziała Natasza Urbańska, zapowiadając piosenkę dla ukochanego.

Józefowicza zabrakło co prawda wśród widowni, ale wspierał żonę na odległość.

NIE PRZEGAP: Sexy Natasza Urbańska na plaży! SEKRET jej figury zaskakuje. Zawsze ma ze sobą BUTELKĘ

"Rajd 44" to drugi studyjny album Nataszy. Organiczne dźwięki w nowoczesnej aranżacji powstały pod skrzydłami Sampler Orchestra. Pierwszy singiel z płyty pt. „Nieuchronne” ukazał się w 2020, tym samym zapowiadając nową, niezależną drogę artystki. Swój talent do produkcji płyty dołożyli Maciej Maleńczuk, Ten Typ Mes czy wybitny młody muzyk Dobrosław Jabłoński .

Natasza jest wydawcą, współkompozytorem, współautorem i autorem tekstów piosenek na płycie "Rajd 44". Opowiada na niej o swojej drodze zawodowej, jaką do tej pory przeszła. Była wyboista i pełna zakrętów. Pierwszą metą jest właśnie ta płyta, na której Natasza odnajduje siebie jako artystkę i twórcę. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE