Miszczak na odchodne wysłał pracownikom wiadomość, o której huczą wszystkie media! Musiałem przełknąć gorzką pigułkę

i

Autor: Tadeusz Wypych/REPORTER Miszczak na odchodne wysłał pracownikom wiadomość, o której huczą wszystkie media! "Musiałem przełknąć gorzką pigułkę"

Kto?

Edward Miszczak zdecydował, że ulubienica widzów traci pracę. Szybko znalazła nowe zatrudnienie w TVN! To koniec rewolucji?

2023-06-24 4:12

Rewolucja w Polsacie trwa w najlepsze. Odkąd władzę przejął Edward Miszczak (68 l.) wiele gwiazd musiało pożegnać się z pracą. Najgłośniej odbiło się zwolnienie Katarzyny Dowbor (64 l.) - gospodyni programu "Nasz nowy dom". Teraz dotarły do nas wieści, że pracę straciła Anna Dereszowska (42 l.). Długo jednak nie płakała. Gdzie teraz ją zobaczymy?

Anna Dereszowska traci pracę w Polsacie. Serial "Lulu" nie będzie kontynuowany

O czym opowiadał serial "Lulu"? Lulu (Anna Dereszowska) po rozstaniu z mężem postanawia otworzyć własny biznes cukierniczy. Wspierają ją siostra Olga (Grażyna Sobocińska) oraz dziadek (Marek Siudym), którego pomysły przynoszą czasem więcej szkody niż pożytku. Pokazywany wiosną serial nie doczeka się jednak kontynuacji.

Okazuje się, że wyniki oglądalności nie były zadowalające, dlatego stacja zdecydowała się zakończyć serial po pierwszym sezonie. Co więcej, był on wyprodukowany jeszcze przed tym, zanim władzę w Polsacie przejął Edward Miszczak. Według medialnych doniesień - nowy dyrektor zamierza skupić się na serialach premium, które w pierwszej kolejności będą pokazywane w streamingu. Na szczęście pozostają powtórki "Lulu". 

Co dalej z Anną Dereszowską? Znalazła pracę w TVN

Okazuje się, że Anna Dereszowska dołączyła do obsady "Na Wspólnej". Grana przez nią bohaterka będzie miała romans z postacią kreowaną przez Jakuba Wesołowskiego. Według naszej wiedzy - będzie to czarny charakter! Jesteście ciekawi jak wypadnie?

Anna Dereszowska prawie rozpłakała się, wspominając Anię Przybylską
Sonda
„Lulu” – planujesz oglądać ten serial?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany