Krzysztof Krawczyk junior

i

Autor: AKPA/Kurnikowski Krzysztof Krawczyk junior

Smutne doniesienia

Kolejne problemy Krzysztofa Krawczyka juniora. Bliscy martwią się o syna legendy

2022-07-30 21:04

Krzysztof Krawczyk junior (49 l.) wciąż musi się zmagać z kolejnymi przeciwnościami losu. Ostatnio było głośno o jego walce z Ewą Krawczyk (62 l.) o spadek po zmarłym ojcu Krzysztofie Krawczyku (+74 l.). Teraz wyszło na jaw, że syn piosenkarza rozstał się z partnerką, z którą wydawał się być w końcu szczęśliwy. Bliscy martwią się o niego.

Krzysztof Krawczyk junior od zawsze wzbudza sporo emocji. Jedyny syn legendy polskiej sceny muzycznej wytoczył wojnę jego żonie, Ewie Krawczyk. Chodzi o ogromne pieniądze ze spadku po Krawczyku. Mężczyzna uważa, że należy mu się więcej niż tylko zachowek i że nowy testament powstał w momencie, gdy artysta był niepełnosprawny umysłowo. Sprawa trafiła do sądu. Teraz jednak, Krzysztof junior ma inne powody do zmartwienia. 

Czy wdowa po Krzysztofie Krawczyku żałuje że nie mieli potomstwa?

Krzysztof Krawczyk junior rozstał się z ukochaną

Od pewnego czasu syn piosenkarza starał się ułożyć swoje życie na nowo. Zamieszkał w nowym mieszkaniu, a u swojego boku miał ukochaną Kasię. Widać było, że para się szczęśliwa i tworzą zgrany związek. Niestety, jak donosi "Twoje imperium", para właśnie się rozstała. - Z Krzysztofem nie mam już kontaktu. Widujemy się tylko na próbach u Krzysztofa Cwynara - potwierdziła Kasia. Nie wiadomo, co było przyczyną rozstania, a była partnerka przyznaje tylko, że nie wie, co się teraz dzieje u Krzysztofa, bo z nią nie rozmawia. I właśnie brakiem kontaktu z synem legendy, martwią się jego bliscy. 

Z Krawczykiem nie ma kontaktu

W ostatnim czasie nawet bliski przyjaciel Krzysztofa juniora, Marian Lichtman, jest zaniepokojony co dzieje się z synem artysty. 

- Nie wiem, co się dzieje, ostatnio też nie mam z nim kontaktu - mówi Lichtman. 

Sprawa jest tym bardziej niepokojąca, że mężczyzna zamieścił ostatnio w sieci zaskakujący wpis: "Wycofuję się i kończę wszystko, co ze śpiewem i muzyką związane jest."

Sonda
Krzysztof Krawczyk junior powinien podważać testament ojca?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany