Krystian Wieczorek, Komisarz Alex

i

Autor: Akpa Krystian Wieczorek, Komisarz Alex

Komisarz Alex będzie miał nowego opiekuna! Powodem jest tragiczna śmierć Piotra Górskiego

2021-10-22 16:17

W serialu „Komisarz Alex” już niebawem dużo się wydarzy. Produkcja TVP była zmuszona do zmiany aktora, który do tej pory odgrywał rolę opiekuna tytułowego bohatera. Wszystko za sprawą tragicznej śmierci Piotra, w którego wcielił się Krystian Wieczorek. Wiemy kto będzie nowym opiekunem komisarza Alexa! Czy poradzi sobie w tej roli?

Wcielający się w rolę opiekuna Alexa, Krystian Wieczorek już dawno temu zapowiedział, że zamierza odejść z serialu. Stanie się to już niebawem. Magazyn „Świat Seriali” zapowiedział, że opiekun czworonoga Piotr Górski, zostanie śmiertelnie postrzelony na oczach swojej narzeczonej Lucyny, którą gra aktorka Magdalena Walach. Bohaterka przeprowadzi się do Polski specjalnie dla ukochanego, a w konsekwencji niesprawiedliwego zbiegu okoliczności zobaczy jak jej narzeczony kona.

Zobacz wyżej GALERIĘ: Komisarz Alex, odcinek 185: Bolesne pożegnanie Lucyny i Piotra. Odchodzi na zawsze! Nigdy nie będą razem - ZDJĘCIA

Kto zagra nowego opiekuna komisarza Alexa?

Komisarz Alex szybko dostanie nowego opiekuna. Aktorem, który zastąpi Krystiana Wieczorka będzie Wojciech Czerwiński. To on już niebawem będzie sprawował opiekę nad czworonogiem. Za czasów swojej służby, pies miał bardzo wielu opiekunów. Przed Piotrem Górskim, Alexem zajmował się Marek Bromski (Jakub Wesołowski), który też zginął w pracy, i Michał Orlicz (Antoni Pawlicki). Zaciekawieni internauci na wieść o nowej postaci w serialu, w komentarzach pod postem pisali:

„Ciekawe czy się sprawdzi nowy aktor w roli opiekuna Alexa. Jak dotąd wybierali aktorów całkiem nieźle np. Jakuba Wesołowskiego, Antoniego Pawlickiego czy Krystiana Wieczorka. Też zależy pewnie od scenariusza nowych odcinków, jak to będzie wyglądać po zmianie. Szkoda, że będzie nowy. Jakoś przyzwyczaiłam się do pana Wieczorka. Czyżby uśmiercili kompana komisarza Alexa”

„I dobrze, zmiana dobra. W niemieckich i włoskich wersjach komisarza Rex,  też co jakiś czas jest zmiana komisarza i wychodzi to na dobre...”

„Krystian Wieczorek, jak do tej pory grał najlepiej opiekuna Alexa moim zdaniem.”

Czy waszym zdaniem Wojciech Czerwiński poradzi sobie równie dobrze, jak Krystian Wieczorek?

Sonda
Czy oglądasz "Komisarza Alexa"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany