Koncert Karolaka odwołany. Organizator zdradził powód. Zaskoczeni?

2021-10-21 19:12
Pączki w tłuszczu. Znamy powód odwołania koncertu Karolaka. Zaskoczeni?
Autor: fot. AKPA Pączki w tłuszczu. Znamy powód odwołania koncertu Karolaka. Zaskoczeni?

Tomasz Karolak jest nie tylko aktorem! Od 2011 roku współtworzy zespół o dumnie brzmiącej nazwie Pączki w Tłuszczu. Po wielu miesiącach przerwy, spowodowanej pandemią, muzyka znów rozbrzmiewa na tysiącach scen w całej Polsce. Niestety, zespół Karolaka nie ma szczęścia. Ich koncert został odwołany!

Kariera muzyczna to drugie życie Tomasza Karolaka. Szerszej publiczności swój talent wokalny zaprezentował w serialu "39 i pół". W 2011 roku aktor założył zespół Pączki w Tłuszczu. Współtworzy go wraz z gitarzystą i kompozytorem Bartoszem Miecznikowskim. Ich debiut uznać można za udany! Pierwszy singiel - "Tylko bądź" - ukazał się jako utwór do serialu "Rodzinka.pl". Co więcej, Pączki w Tłuszczu wystąpiły na najsłynniejszej scenie w Polsce! W 2018 roku ich piosenka - "Kiedy rozum śpi" - znalazła się w konkursie premier Festiwalu w Opolu.

Po wielu miesiącach bez możliwości organizowania koncertów, środowisko muzyczne odżywa. Latem odbyły się największe festiwale, a niektóre wydarzenia zgromadziły tysiące chętnych. Niestety, nie każdy ma tyle szczęścia. Koncert zespołu Karolaka został odwołany! Organizator otwarcie przyznał, co było powodem. Jesteście zaskoczeni?

SPRAWDŹ: Barbara Kurdej-Szatan zachwyciła jury. Rozpływali się nad jej talentem!

Dalsza część artykułu pod galerią: Karolak dostał 3 500 000 zł od Orlenu

Organizator zdradził powód odwołania koncertu Karolaka!

Na oficjalnym fanpage'u organizatora koncertu Pączków w Tłuszczu pojawił się komunikat. Wydarzenie odbyć się miało w rockowym klubie ROCK OUT w Dąbrowie Górniczej. Niestety, zostało odwołane! Dlaczego?

"Z powodu braku zainteresowania jesteśmy zmuszenie odwołać koncert grupy Pączki W Tłuszczu-Tomasz Karolak i Bartosz Miecznikowski w ROCK OUT Dąbrowa Górnicza - przepraszamy tych, którzy wybierali się na koncert, ale niestety poziom przedsprzedaży koncertu zamknął drogę do jego organizacji. Przepraszamy i zapraszamy na inne imprezy klubowe." - możemy przeczytać

Pod postem wyłączono możliwość komentowania. Jednak został on udostępniony aż 22 razy i bogato komentowany przez internautów.

"No szkoda", "a chciałam iść" - piszą ironicznie udostępniający. A czy wy wybralibyście się na koncert Pączków w Tłuszczu? Poniżej jeden z utworów zespołu!

Sonda
Czy poszedłbyć na koncert zespołu Tomasza Karolaka - Pączki w Tłuszczu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE