Barbara Kurdej-Szatan zachwyciła jury. Rozpływali się nad jej talentem!

2021-10-21 15:44
Barbara Kurdej-Szatan zachwyciła jury. Rozpływali się nad jej talentem!
Autor: AKPA

Finał 15. sezonu muzycznego show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" coraz bliżej! W siódmym odcinku gwiazdy rozgrzały scenę, ale to w ósmym zapłonie do czerwoności! Mamy pierwsze przecieki! Wiemy, w kogo wcieli się dwójka uczestników "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15": Barbara Kurdej-Szatan oraz Adama Zdrójkowski.

W najbliższym odcinku show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” Basia Kurdej-Szatan brawurowo wykonała utwór „Dom” Cleo! Aktorka zmierzyła się z niełatwym zadaniem, ale przepięknie odtworzyła koncertową wersję piosenki „Dom”. Tym wykonaniem oczarowała publiczność oraz jury.

– Bardzo mi się podoba, że polska muzyka ludowa doczekała się takiego drugiego życia. I te stroje ludowe! No super, że to żyje! Fajnie Baśka! I ty wokalnie jesteś wspaniała – zachwyciła się Małgorzata Walewska. – Ja się bardzo dobrze czuję w tym kostiumie i aż pozazdrościłam Cleo, że w takich pięknych kostiumach występuje – skomentowała Basia.

To było wykonanie „jeden do jednego”! A to jest bardzo trudne zadanie, bo Cleo ma bardzo charakterystyczny sposób śpiewania, świetny wokal, którego używa świadomie w każdym mikromilimetrze! A ty to bardzo precyzyjnie odtworzyłaś. Basia, gratuluję ci, jestem naprawdę zachwycona – powiedziała Katarzyna Skrzynecka. 

SPRAWDŹ: To dlatego Basia Kurdej-Szatan odrzuciła propozycję TVN! Aktorka dostała lepszą fuchę. To może być szok dla widzów

Dalsza część artykułu pod galerią: Zwyciężczynią 6. odcinka TTBZ została Klara Williams

Zdrójkowski stracił głos! Co z dalszymi występami?

W szóstym odcinku programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” Adam miał poważne problemy z głosem, a jego występ stanął pod znakiem zapytania. Mimo całkowitej utraty głosu, zastrzyków ze sterydami, wyszedł na scenę i zmierzył się z piosenką Hanki Ordonówny. W 7. odcinku show wraca w świetniej formie i oczarowuje jury! Za wykonanie piosenki „Ice Ice Baby” Vanilla Ice otrzymał owacje na stojąco. Adam zabrał nas w podróż do cudownych lat 90-tych! Swoim występem rozbujał całe studio.

Mnie się wydawało, że w tym programie nie da się dobrze zrobić hip-hopu, a ty jesteś akurat najlepszym przykładem, że można! Naprawdę wielki, wielki szacun! Tu się po prostu wszystko zgadzało. Generalnie nie było się do czego przyczepić  – pochwalił Michał Wiśniewski.

Absolutna petarda! Mnie chyba z Twoich wszystkich występów ten podobał się najbardziej. Mistrzostwo świata!  – zachwyciła się Katarzyna Skrzynecka.

NIE PRZEGAP: Michał Wiśniewski straci pracę w Polsacie? "Atmosfera jest napięta". Co zrobi Nina Terentiew?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo już w ten piątek 22 października o godzinie 20:05 w Polsacie!

Źródło: Polsat

Sonda
Kto wygra show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE