Koniec taryfy ulgowej dla Kurzajewskiego?! Fani Hakiela mają TEGO dość!

2023-01-08 14:38

Maciej Kurzajewski podczas niedzielnego programu "Pytanie na śniadanie" zaprezentował się widzom w zupełnie nowej stylizacji. Elegancki prowadzący przykuł uwagę internautów, którzy zarzucili mu, że... naśladuje Marcina Hakiela, byłego męża jego obecnej partnerki, Kasi Cichopek. Nie brakuje ostrych słów w komentarzach pod zdjęciem pary prowadzących "Pytanie na śniadanie".

Kurzajewski naśladuje Hakiela?

i

Autor: Akpa Kurzajewski naśladuje Hakiela?

Maciej Kurzajewski zaskoczył widzów "Pytania na śniadanie" odmienionym stylem

Odkąd Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek nie kryją się z tym, że są parą, nieustannie znajdują sie na celowniku fanów. Para prowadzących "Pytanie na śniadanie" budzi skrajne emocje wśród widzów porannego programu. Tym razem jednak to nie zachowanie pary wzbudziło zainteresowanie internautów, a stylizacja, w jakiej zaprezentował się podczas niedzielnego odcinka Maciej Kurzajewski. Prezenter powitał widzów w eleganckim stroju. Jego stylizacja doskonale zgrywała się z ubiorem Kasi Cichopek. Aktorka miała na sobie białą bluzkę z szerokimi rękawami i ciemne jeansy. Towarzyszący jej Kurzajewski miał na sobie również białą koszulę i ciemnoszare jeansy. Całość dopełnił czarną kamizelką, która nie umknęła fanom śniadaniówki.

Fani oskarżają Kurzajewskiego, że kopiuje styl od Hakiela

Obserwatorzy oficjalnego profilu "Pytania na śniadanie" w mediach społecznościowych, na którym pojawiło się zdjęcie Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego z niedzielnego wydania programu, od razu zwrócili uwagę na nowy styl prowadzącego. Zdaniem niektórych Kurzajewski w PnŚ wręcz skopiował styl Marcina Hakiela, czyli byłego męża jego nowej partnerki. 

  • "Kamizelka przeniesiona z Hakiela na Kurzajewskiego, bo wcześniej to raczej ten pan ubierał się w polówki i wiatrówki do programu."
  • "Kurzajewski chyba pożyczył kamizelkę od Hakiela"

- pisali internauci pod zdjęciem Kurzajewskiego i Cichopek z PnŚ na oficjalnym profilu programu na Facebook'u.

Sonda
Czy Twoim zdaniem Maciej Kurzajewski ubrał się w stylu Marcina Hakiela?
Historia miłości Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego