Cichopek i Kurzajewski spędzają magiczne chwile z dziećmi

i

Autor: VIPHOTO/East News Cichopek i Kurzajewski spędzają magiczne chwile z dziećmi

Rodzinny czas Cichopek

Cichopek i Kurzajewski spędzili magiczny wieczór z dziećmi. Zakochani pokazali wyjątkowe zdjęcia. Nie zabrakło miłosnych

2023-01-07 14:17

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski to jedna z najgorętszych par ostatnich miesięcy. Po tym jak publicznie ogłosili swój związek, nieustannie publikują wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Tym razem Katarzyna Cichopek pochwaliła się wyjątkowymi filmami i zdjęciami z wieczoru, który spędziła z ukochanym Maciejem i swoimi dziećmi. To był magiczny spacer.

Cichopek i Kurzajewski na romantycznym spacerze

Na Katarzynę Cichopek wraz z nowym rokiem czekały nowe wyzwania. Aktorka oprócz prowadzenia "Pytania na śniadanie" w parze ze swoim ukochanym Maciejem Kurzajewskim została jurorką w drugiej edycji programu "You Can Dance - nowa generacja". Ze względu na dość napięty grafik zawodowy Kasia Cichopek wole chwile stara się spędzać ze swoimi najbliższymi. Bywa, że aktorka i prowadząca "Pytanie na śniadanie" dzieli się rodzinnymi momentami ze swoimi fanami w mediach społecznościowych. Ostatnio przeżyła magiczne chwile podczas nocnego spaceru z dziećmi i Maciejem Kurzajewskim.

Para spędziła czas z dziećmi Cichopek

Katarzyna Cichopek ma dwoje dzieci - syna Adama i córkę Helenę, które są owocem jej związku z Marcinem Hakielem. Po rozwodzie para dzieli się opieką nad pociechami. Teraz Katarzyna Cichopek zamieściła piękne filmy na InstaStories ze wspólnego wypadu z dziećmi i Maciejem Kurzajewskim. Spędzili magiczny i rodzinny czas podczas wieczornego spaceru w jednym z warszawskich ogrodów. Widać, że dzieci Cichopek świetnie bawiły się podczas spaceru w ogrodzie przystrojonym lampkami. Kasia opatrzyła wrzucone zdjęcia i filmiki piosenką zespołu Queen "A Kind of Magic". Wśród zdjęć nie zabrakło wspólnej fotografii Cichopek i Kurzajewskiego.

Sonda
Cichopek i Kurzajewski pasują do siebie?
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski o rodzinnych relacjach. Jak mama i synowie Maćka traktują Kasię?
Nasi Partnerzy polecają