Kordian Cieślik

i

Autor: Kordian Cieślik/Instagram Artysta disco polo miał wypadek

To musiało boleć

Gwiazdor disco polo miał wypadek. Sprężyna urwała mu palec!

2023-02-18 9:25

Wacław Cieślik, artysta disco polo z zespołu Kordian, znany jest z takich piosenek jak: "Oczy Czarne Oczy", "Lubię wracać", czy "Dziewczyna z gór". Ostatnio gościł w "Pytaniu na śniadanie", gdzie wystąpił razem z rodzicami Zofią i Janek, którzy świętowali 50. rocznicę ślubu. Wokalista pochodzący z podsądeckiej miejscowości Żeleźnikowa, miał ostatnio poważny wypadek.

Kordian Cieślik (takiego imienia używa w mediach) w chwili wypadku przebywał w swoim garażu, gdzie pracował przy bramie. Podczas jednej z prac, sprężyna z metalowym zakończeniem odbiła się i uderzyła w palec gwiazdora disco polo. Niestety, uraz był na tyle poważny, że kawałek palca został dosłownie urwany, a Kordian natychmiast trafił do szpitala - czytamy na stronie disco-polo.info. - Chwila nieuwagi i nieszczęście gotowe - napisał Cieślik na Facebooku umieszczając zdjęcie ze szpitalnego SOR-u.

Palec najprawdopodobniej uda się uratować. Lekarze przyszyli mu kawałek oderwanego palca wskazującego lewej dłoni, jednak z uwagi na rozmiar uszkodzeń,  Kordian będzie musiał przejść długą rehabilitację. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Kordian Cieślik umieścił nagranie, w którym opowiedział o wypadku. Mimo środków przeciwbólowych nie mógł spać w nocy. Artysta nie odwołuje swoich koncertów i dziękuje za wsparcie.

Kordian znalazł miłość! Wiemy, kim jest jego dziewczyna

Nasi Partnerzy polecają