Kornelia i Marek ze "Ślubu..." planują kolejne wesele? Szokujące informacje!

2023-11-30 12:05

Kornelia i Marek zrobili prawdziwą furorę podczas ostatniej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Para do dzisiaj jest ze sobą razem i okazuje się, że ma ambitne plany. Kornelia i Marek myślą bowiem o wzięciu kolejnego ślubu! Szczegóły w naszym artykule.

Kornelia i Marek  Ślubu od pierwszego wejrzenia

i

Autor: instagram

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kornelia i Marek planują kolejny ślub

W programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" eksperci po serii testów dopasowują do siebie trzy pary, łącząc je w małżeństwa. Tylko nieliczni wytrzymują próbę czasu i wspólne życie w wymagającej codzienności. Jedną z takich par jest Kornelia i Marek z ostatniej edycji programu. Okazuje się, że małżeństwo jest ze sobą szczęśliwe i ma w planach wzięcie kolejnego ślubu.

Kornelia i Marek nie ukrywają, że udział w eksperymencie był dla nich strzałem w dziesiątkę. W rozmowie z serwisem party.pl małżeństwo przyznało, że planują w przyszłości wziąć drugi ślub - tym razem kościelny.

Tak. To też jest jakiś cel w przyszłości, że chcemy kościelny - powiedziała Kornelia.

Para chce sformalizować swój związek przed Bogiem

Wtórował jej w tym Marek, który przyznał, że ślub w programie również był dla nich wielkim przeżyciem. Mimo tego zakochani chcą sformalizować swój związek także przed Bogiem.

To będzie zapewne wtedy nasz moment, totalnie nasz. Tutaj w programie też był nasz, ale jednak nie do końca - podkreślił Marek.

Nie pozostaje nam nic innego, jak mocno ściskać kciuki za zakochanych! A wy, komu kibicowaliście podczas ostatniej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"?

Laura i Karol z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" zostali małżeństwem!