Kożuchowska i Koterski zagrają Gierków

i

Autor: Instagram Kożuchowska i Koterski zagrają Gierków

Kożuchowska i otyły Koterski parą! Zobaczymy gorące sceny!

2020-07-15 18:34

To z pewnością będzie przebój kinowy! Małgorzata Kożuchowska (49 l.) i Michał Koterski (41 l.) zagrają pierwszą parę PRL - Stanisławę (†89 l.) i Edwarda (†88 l.) Gierków. Prace na planie filmu ruszyły pełną parą, a aktor znany z „Pierwszej miłości” coraz mniej przypomina siebie. Wszystko przez to, że do roli sekretarza musiał mocno przytyć.

Już w maju na Instagramie Michał zdradził, że w wakacje wejdzie na plan nowego filmu, który będzie dla niego „mocnym obrazem”. Dodał, że czekają go także miłosne sceny z Małgorzatą Kożuchowską, które bardzo go kręcą. - Będziemy bardzo blisko - mówił podekscytowany. Czy to oznacza, że zobaczymy sceny seksu?

Michał Koterski zagra Gierka!? W pierwszą damę PRL wcieli się natomiast...

Teraz już wiadomo, że chodziło mu o rolę w filmie biograficznym o Edwardzie Gierku. - Obsady aktorskiej nie możemy jeszcze ujawnić, ale zaręczam, że będzie ona niebanalna i absolutnie pierwszoligowa - mówił wiosną scenarzysta filmu Rafał Woś (38 l.).
I trzeba przyznać, że wybór jest naprawdę zaskakujący. Koterski, kojarzony głównie z komediowymi rolami, wreszcie ma szansę na zerwanie z wizerunkiem błazna. Rola Gierka wymagała od niego niemałego poświęcenia. Musiał bowiem przytyć tyle, aby ważyć ponad 100 kg. Jak jednak zapewniał, nie było to dla niego problemem. - Łatwo było mi przytyć, bo bezkarnie mogłem zjeść - skomentował.
Od kilku dni trwają przymiarki kostiumowe, którymi aktor chętnie chwali się na swoich profilach. Jest już także po pierwszym spotkaniu z Kożuchowską. - Razem tworzą parę, której energia z pewnością zapadnie widzom w pamięci - mówi nam osoba z produkcji.
Oprócz nich na ekranie zobaczymy m.in. Jana Frycza (66 l.) oraz Rafała Zawieruchę (34 l.).

Film zostanie wyreżyserowany przez braci Michała i Wojciecha Węgrzynów i trafi do kin najprawdopodobniej w przyszłym roku.

Czytaj "Super Express" bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie KLIKNIJ tutaj

Kożuchowska i Koterski zagrają Gierków
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE