Kris Florek

i

Autor: Materiały prasowe

Kris Florek: Polak w holenderskim programie!

2021-08-21 21:50

Kris Florek to kolejny Polak, który z powodzeniem robi karierę zagranicą. Dzięki niemu zrobiło się o nas głośno w Holandii. A wszystko za sprawą pewnego programu, a także książki, którą napisał.

Kris Florek jest jedynym Polskiem, który wystąpił w holenderskim programie. I od razu w roli specjalisty od biznesu, ale doskonale odnalazł się również w roli terapeuty. W pierwszym odcinku „Moja rodzina jest na skraju bankructwa'' w holenderskiej telewizji Kris Florek pomagał rodzinie rozwiązać problemy związane ze śmiercią syna, utratą pracy i depresją ojca i matki. Cała Holandia żyła tym programem, śledziła losy ich bohaterów, a nasz rodak dostał wiele pozytywnych komentarzy.  Świetnie sobie poradził jako prowadzący pierwszy odcinek tego programu. Cała ta sprawa ciągnęła się przez osiem miesięcy bo rodzina była zdruzgotana zgonem ich syna który utopił się w basenie. Czas dochodzenia do siebie trwał długo i on był z nimi cały czas. Program można zobaczyć holenderskiej telewizji, która przypomina Netflix. Kris jest znany tam, bo prowadzi z wielkim sukcesem cztery firmy. Prasa holenderska rozpisuje się o nim, zapraszamy jest na wykłady motywujące nie tylko w swoim kraju. To człowiek sukcesu, który zaraża pozytywnym nastawieniem ale i wiedzą jak zrobić dobry biznes. 

A wszystko zaczęło się od słów nauczycielki z podstawówki w Sieradzu. Powiedziała mu wtedy, że w życiu niczego nie osiągnie i lepiej niech pracuje na budowie jak jego ojciec. Czuł się niedoceniony, miał kompleksy, a do tego w jego rodzinnym domu rodzice nie stronili od alkoholu. Często wspominał, że oni woleli wydać pieniądze na wódkę niż na jedzenie dla niego i  dwóch sióstr. Bywał głodny,  często  wyłączali im prąd czy ciepłą wodę, bo rodzice nie zapłacili rachunków. Jego ojciec pracował na budowie od świtu do zmierzchu i rzadko zdarzały się dni kiedy mógł spędzić z nim czas. Pamiętał niedziele gdy ojciec tata gotował rosół kiedy mieli na to pieniądze albo wypady na ryby. W szkole nie czuł się dobrze, bo matka ubierała go w rzeczy ze sklepu z używaną odzieżą. Po podstawówce mówili do niego, żeby poszedł do zawodówki, a on wybrał technikum mechaniczne. Uparł się  i je skończył i zdał maturę. Nawet poszedł na studia ale nie skończył ich, bo postanowił wyjechać za granicę zarobić pieniądze. Najpierw był w Niemczech u jednej siostry, a potem pojechał do drugiej do Holandii i tam został na stałe. Zaczynał od sprzątania toalet w restauracji, a potem pomalował pokój sąsiadowi siostry. Ktoś docenił jego pracy i zlecił cały dom. Zatrudnił się u Holendra, bo wiedział, że od niego może się wiele nauczyć, a w międzyczasie szkolił ten język. Kupił pierwszy samochód żeby wozić swoje narzędzia,  potem wynajął mieszkanie i przyszedł czas na założenie pierwszej firmy budowlanej w 2006 roku. Remontował budynki  i zleceń przybywało mu każdego roku. Po jakimś czasie zaczął sprowadzać z USA narzędzia dla profesjonalnych malarzy. Klientów znalazła w Anglii, Niemczech, Belgii oraz w Afryce. Teraz jest  właścicielem 4 firm działających w branży budowlanej i gastronomicznej  w Holandii, został couchem motywującym . W 2013 roku na National Achievers Congress w Warszawie i Amsterdamie opowiedział historię swojego sukcesu ponad 9-tysięcznej widowni. Wśród innych prelegentów były takie sławy jak Donald Trump, Alan Sugar, Tony Robbins, Richard Bradson i Jordan Belford. 

Ma pięcioletniego syna z partnerką Anną z którą rozstał się gdy mały miał pięć miesięcy. Musiał walczyć o swoje prawa w sądzie, bo nie wyobrażam sobie żeby nie być z Maysonem i nie wychowywać go. Przyznano mu 40 % i wykorzystuje to pracując z domu i spędzając ten czas z Maysonem. Nie musi pilnować pracowników, bo ich nie ma. Zatrudnia podwykonawców i ten układ świetnie się mu sprawdza. Został doceniony jako przedsiębiorca i nagrodzony dwa razy jako Polak Roku w Holandii. Chris chciałby pomagać ludziom i motywować ich do działania i mówić jak osiągnąć sukces w biznesie. Napisał też książkę pt.” Gunnen” o  tym i o swoim życiu.

Sonda
Miss Polski 2021 - zgadzasz się z werdyktem jury?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany