Krystian Ochman ma już nową narzeczoną?! Ukrywał to przed wszystkimi

i

Autor: Instagram/Krystian Ochman

Tajemnica się wydała?

Krystian Ochman ma już nową narzeczoną?! Ukrywał to przed wszystkimi

2022-08-24 17:30

Krystian Ochman (23 l.) jeszcze w kwietniu informował o rozstaniu z poprzednią partnerką. Związek wokalisty miał rozpaść się z powodu jego występu podczas tegorocznej Eurowizji. Reprezentant Polski jest już jednak podobno ponownie szczęśliwie zakochany. Nową rzekomą narzeczoną miał ukrywać przed wszystkimi. Wygadał się jednak jeden z dziennikarzy prowadzący amerykański festiwal, na którym pojawił się muzyk. Czy to prawda? Znamy jej imię!

Krystian Ochman ma już nową miłość. "Przepiękna osoba"

Krystian Ochman w tym roku nie miał szczęścia w miłości. Przez intensywne przygotowania muzyka do występu podczas Eurowizji 2022, gdzie zaprezentował swoją emocjonalną balladę "River", miał rozpaść się jego poprzedni związek. Wokalista lakonicznie komentował, że po prostu im nie wyszło. Okazuje się jednak, że te przykre wydarzenia nie sprawiły, że zamknął się na poszukiwania nowej drugiej połówki.

Krystian Ochman ma być znowu zakochany! Sensacyjne doniesienia nie napłynęły jednak ze strony artysty, a od jednego z dziennikarzy prowadzących amerykański Festival Polonaise. Zapowiadając występ Ochmana na scenie w Chicago, prowadzący rzucił, że muzyk ma mieć już nie tylko nową dziewczynę, ale nawet być z nią zaręczony! 

Podał także jej imię. Kim jest tajemnicza Karolina? Tego dziennikarz już nie wyjawił. Co na to sam zainteresowany? Krystian Ochman nie odniósł się wprawdzie do rewelacji, jednak na Instagramie zamieszcza kolejne zdjęcia z tournee po Stanach Zjednoczonych. Czy to nowa narzeczona jest ich autorką? Jeśli tak, to trzymamy kciuki, żeby tym razem była to prawdziwa miłość.

Krystian Ochman otrzymał złotą okładkę Super Express, wręczy ją ukochanej kobiecie

On ma, słuchajcie, narzeczoną Karolinę, przepiękną osobę - wygadał się dziennikarz ze sceny odbywającego się w Chicago Festiwalu Polonaise. 

Krystian Ochman nie odniósł się jednak do tych słów! Czy to prawda i muzyk znalazł już nową miłość?

Przypomnijcie sobie, jak prezentował się Krystian Ochman podczas półfinału Eurowizji! Więcej w naszej galerii zdjęć poniżej.

Sonda
Czy uważasz, że Krystian Ochman to dobry wokalista?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany