Krystian Wieczorek

i

Autor: AKPA / Niemiec

Grali razem w "M jak miłość"

Krystian Wieczorek pozuje na ściance z 17 lat młodszą żoną. To prawdziwa piękność i też jest aktorką!

2022-11-29 10:59

Krystian Wieczorek (47 l.) wraz z Marią Szafirską (30 l.) spędzili poniedziałkowy wieczór na imprezie serwisu streamingowego. Para, która nie chodzi zbyt często na tego typu wydarzenia, zrobiła na ściance prawdziwą furorę. Ładnie wyglądają?

Krystian Wieczorek zyskał popularność wiele lat temu, kiedy jako mniej znany aktor dołączył do ekipy "M jak miłość". Widzowie polubili go na tyle, że szybko zaczął otrzymywać kolejne propozycje pracy - wystąpił chociażby w "Komisarzu Alexie". W pierwszym z seriali gra do dziś - wątek jego bohatera jest bardzo rozwinięty - dzięki czemu na brak pracy narzekać nie może. Wiedzie mu się świetnie również w życiu prywatnym - od sześciu lat jest mężem Marii Szafirskiej.

Krystian Wieczorek zabrał żonę na ściankę. To znana aktorka!

Krystian Wieczorek i Maria Szafirska niezbyt często pojawiają się razem podczas publicznych wystąpień. Wyjątek zrobili 28 listopada, lansując się na ściance podczas imprezy zorganizowanej przez ViaPlay. Oboje postawili na bardzo casualowe stylizacje, nie chcąc zbytnio wyróżniać się w tłumie. Mimo wszystko oczy wielu osób, przede wszystkim fotoreporterów, były zwrócone właśnie w ich stronę.

Krystian Wieczorek i Maria Szafirska poznali się bowiem na planie serialu "M jak miłość", w którym grali kochanków. Kiedy na jaw wyszło, że są parą, niewiele osób wierzyło, że uda im się stworzyć szczęśliwą rodzinę. Parę dzieli bowiem 17 lat różnicy. Mimo to zakochani udowodnili, że bardzo się kochają, co więcej, doczekali się córki - Aniela ma dziś cztery lata.

Dziś już mogą liczyć na sporo pozytywnych komentarzy ze strony internautów, którzy nie mogą się napatrzeć na wspólne zdjęcia, jakie wrzucają na Instagram.

Krystian Wieczorek z żoną

i

Autor: AKPA/ Niemiec
Sonda
Oglądasz "M jak miłość"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany