Krystiana Ochmana dotknęła tragedia. Z tą stratą ciężko mu się będzie pogodzić

i

Autor: AKPA/Piętka

Jest w rozpaczy

Krystiana Ochmana dotknęła tragedia. Z tą stratą ciężko mu się będzie pogodzić

2022-12-07 21:49

Krystian Ochman (23 l.) wielokrotnie podkreślał, że to właśnie za namową dziadków, a zwłaszcza słynnego tenora, Wiesława Ochmana, zdecydował się na kontynuację kariery muzycznej w Polsce. Babcia piosenkarza także była niezwykle zaangażowana w rozwój Opery Śląskiej. To właśnie jej dyrekcja poinformowała o śmierci Krystyny Ochman, która odeszła w czwartek, 1 grudnia, w wieku 87 lat. Rodzinie i bliskim składamy najszczersze kondolencje.

Krystian Ochman stracił ukochaną babcię. Dziadkowie mieli wielki wpływ na karierę wokalisty. "Zawsze mogliśmy liczyć na jej ciepło, radę i wsparcie"

Krystian Ochman bynajmniej nie jest pierwszym, uzdolnionym muzycznie, pokoleniem w swojej rodzinie. Ciekawą barwę głosu miał odziedziczyć po światowej sławie tenorze, Wiesławie Ochmanie. Dziadek Krystiana Ochmana był prywatnie mężem Krystyny Ochman, która za jego sprawą aktywnie uczestniczyła w rozwoju Opery Śląskiej. To właśnie jej dyrekcja przekazała smutne wieści o odejściu ukochanej babci Krystiana Ochmana.

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy informację o śmierci Pani Krystyny Ochman, wyjątkowej osoby, roztaczającej wokół siebie pozytywną aurę. Wspierająca artystów i życzliwa dla wszystkich, których spotykała na swojej drodze. Związana z Operą Śląską za sprawą swojego męża, światowej sławy Artysty Wiesława Ochmana, który swoją karierę zaczynał w bytomskim teatrze. Pani Krystyna wraz z mężem często gościła w Operze Śląskiej i zawsze mogliśmy liczyć na jej ciepło, radę i wsparcie - pisali w poście na Facebooku. Rodzinie piosenkarza składamy najszczersze kondolencje! O takich postaciach warto pamiętać.

Krystian Ochman otrzymał złotą okładkę Super Express, wręczy ją ukochanej kobiecie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany