Krystyna Janda ostrzega seniorów. Podwyżki cen prądu wprawiły ją w osłupienie!

i

Autor: AKPA/Gałązka

Nie dała się nabrać!

Krystyna Janda ostrzega seniorów. Podwyżki cen prądu wprawiły ją w osłupienie!

2022-08-12 20:45

Krystyna Janda (69 l.) przeżyła chwile grozy, kiedy odebrała ten telefon... Teraz ostrzega innych seniorów! Aktorka nie kryła oburzenia po rozmowie z konsultantką z elektrowni. Ta poinformowała ją o horrendalnych podwyżkach cen prądu, a następnie próbowała wcisnąć Jandzie "korzystną" promocję. Gwiazda całą sytuację opisała w mediach społecznościowych. Nie zabrakło komentarzy od fanów, że to niestety już niemal smutna norma.

Krystyna Janda odebrała telefon z elektrowni i oniemiała. Próbowano ją nabrać!

Krystyna Janda potrafi dosadnie i z humorem opisywać przeróżne życiowe sytuacje. Tym razem nie było inaczej! Aktorka, która mieszka w dosyć luksusowych wnętrzach - możecie zobaczyć je na naszym wideo na końcu artykułu - jest przerażona inflacją i kolejnymi podwyżkami. Tym razem skomentowała rosnące ceny prądu. Nie ma chyba zresztą osób, które choć odrobinę by się tym nie martwiły...

Sytuacji z pewnością, zwłaszcza seniorom, nie ułatwiają "korzystne" promocje. Krystyna Janda nie dała się jednak nabrać! Kiedy odebrała telefon od konsultantki z elektrowni, szybko zrozumiała, że proponowana jej nowa cena jednostki prądu jest o 100% wyższa, niż płaciła do tej pory! Aktorkę próbowano jednak namówić złowieszczym komunikatem, że "podwyżka może być przecież jeszcze większa". 

Rozjuszona Krystyna Janda, jak łatwo się domyślić, nie skorzystała z tak uprzejmej propozycji. Swoją sytuacją postanowiła podzielić się jednak z fanami na Facebooku. Nie zabrakło licznych komentarzy potwierdzających, że tego typu przypadki nie są odosobnione i nie należą wcale do rzadkości. Jak przebiegła rozmowa Jandy z panią z elektrowni? Więcej poniżej!

Dzwoni do mnie Pani z prądu: - kończy się u pani umowa na stałą cenę jednostki prądu, czy chce pani podpisać nową do końca 2024? - a ile płacę teraz?- 0,3….- a ile mi proponujecie jako nową stałą? - 1,7…. 100 złotych na konto i kartę Orlenu.- a jaka jest cena jednostki w tej chwili 0,8….Więc proponujecie mi od września 100% podwyżkę od aktualnej stawki jako niezmienną stałą cenę jednostki? Do końca przyszłego roku?- ale podwyżka może być większa- nie dziękuję (celowo uprościłam przekaz bo nikt nie rozumie co oni mówią, szczególnie jak wymieniają do 7 miejsca po przecinku liczby. Oszaleć) - pisała na swoim profilu na Facebooku Krystyna Janda. Była wyraźnie wzburzona!

Krystyna Janda potrafi z humorem podejść nawet do tak trudnych tematów, jak śmierć! Zobaczcie zresztą sami w naszej galerii zdjęć poniżej. Co wyjawiła?

Tak mieszka Krystyna Janda. Co za przepych!
Sonda
Czy Ciebie też próbowano kiedyś nabrać na promocję?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE