Krystyna Janda znowu TO zrobiła! W sieci aż zawrzało

2022-07-31 13:00

Wszyscy fani Krystyny Jandy (70 l.) z ciekawością czekają na każdy kolejny wpis aktorki w mediach społecznościowych. Gwiazda wzbudza ogromne emocje, a jej wypowiedzi bywają kontrowersyjne. Także tym razem to co aktorka zamieściła w sieci wywołało lawinę komentarzy...

Krystyna Janda

i

Autor: AKPA/Podlewski Krystyna Janda

Krystyna Janda na co dzień skupia się na prowadzeniu dwóch teatrów, ale sama również pojawia się na scenie. W ostatnich latach aktorka zasłynęła dodatkowo ze swoich wpisów w mediach społecznościowych. Jest tam dość aktywna. Wrzuca zdjęcia ze swojego życia prywatnego, ale także zamieszcza komentarze dotyczące otaczającej jej rzeczywistości. Wielokrotnie wywoływały one prawdziwą burzę w sieci. Tak stało się również teraz...

Tak mieszka Krystyna Janda. Co za przepych!

Krystyna Janda pochwaliła się szczepieniem

Aktorka postanowiła poinformować wszystkich, że właśnie przyjęła czwartą dawkę szczepionki przeciw Covid-19. Na Facebooku napisała: "Jestem zaszczepiona 4 raz. Dziękuję". Dla nikogo nie powinno być to zaskoczeniem. Od początku pandemii, Janda zachwalała taką profilaktykę, a wręcz zapowiedziała, że do teatru nie wpuści żadnego pracownika, który będzie niezaszczepiony. 

- Ja w tej chwili mam bardzo mało przeciwciał, bo to badałam. Jak ktoś przyjdzie do sklepu, czy stanie za blisko mnie, to ja wszystkim zwracam uwagę. Ja nie chcę się spotykać z ludźmi, którzy są niezaszczepieni - mówiła gwiazda w rozmowie z Jastrząb Post.

Po słowach Jandy zawrzało w komentarzach

Eksperci znowu apelują, że pojawia się coraz więcej chorych na Covid-19 i że zbliża się kolejna fala pandemii. Wystartowały już szczepienia czwarta dawką preparatu. Nie wszyscy jednak, chcą z tej możliwości skorzystać. Janda postanowiła pochwalić się, że ona do tych osób nie należy i przyjęła czwartą dawkę szczepionki. W komentarzach zawrzało. Wielu jej fanów w ostrych słowach komentuje potrzebę szczepienia się, inni biją brawo:

"Wczoraj się zaszczepiłam 4 raz. Otrzymałam od razu certyfikat i mogę w spokoju podróżować .Pozdrawiam ?"

"Z całego serca współczuję ale to Pani wybór, który ja szanuję ? Każdy jeszcze ma wolną wolę ?"

"Nie rozumiem , dlaczego trzeba się publicznie chwalic , czy jestem zaszczepiona ,czy nie .....świat zwariował ...."

"Ja ani razu..nadal żyje ?"

Sonda
Zaszczepisz się czwartą dawką przeciw Covid-19?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki