Janda w obuwniczym

i

Autor: Euzebiusz Niemiec/AKPA, Krystyna Janda/INSTAGRAM

Aktorka reaguje na wpadkę!

Krystyna Janda poszła do sklepu po nowe buty. Na zakupowe łupy wybrała się na drugi koniec Europy! Jest tam zatrzęsienie luksusowych butików

2023-07-10 22:30

Krystyna Janda jest jedną z najbardziej utytułowanych polskich aktorek. Jakiś czas temu, skarżyła się na nie najlepszą sytuacje finansową. Kilka dni temu na łamach "Super Expressu" opublikowaliśmy wpadkę kultowej aktorki, bowiem przemierzała ona Warszawę w dziurawych butach. Teraz postanowiła odwiedzić sklep i zakupić nowe buty.

Krystyna Janda to jedna z najpopularniejszych i najbardziej nagradzanych polskich aktorek. Kariera Krystyny Jandy obfituje w wiele znaczących ról teatralnych, filmowych i telewizyjnych. Znamy ją między innymi z serialu "Czarne Chmury" czy filmu "Człowiek z żelaza". Obecnie nadal gra, jest reżyserką oraz właścicielką teatru "Polonia". Ostatnio aktorka została przyłapana w stolicy w dziurawym bucie. Teraz zdecydowała się odwiedzić sklep obuwniczy.

Krystyna Janda po wpadce kupuje nowe buty. Wymowne zdjęcie

Krystyna Janda znana jest z tego, że często komentuje publikacje na swój temat. Teraz, postanowiła odnieść się do wpadki z poprzedniego tygodnia, kiedy po stolicy chodziła w dziurawych butach. Teraz na zakupowe łupy wybrała się aż na Lazurowe Wybrzeże, gdzie jest zatrzęsienie luksusowych butików. Aktorka wszystko udokumentowała na swoim Instagramie.

- Na Lazurowym przyszłam po buty - napisała.

Zobacz poniższą galerię: Janda z dziurą w bucie

Gwiazdozbiór Jaruzelskiej - Krystyna Janda
Listen on Spreaker.