Krzysztof Cugowski zaśpiewa za 750 tys.

i

Autor: Akpa Krzysztof Cugowski zaśpiewa za 750 tys.

Krzysztof Cugowski ma głodową emeryturę, więc dorabia przed świętami. Kwota powala

2021-12-07 5:44

Krzysztof Cugowski (71 l.) jest już po siedemdziesiątce, ale nie może cieszyć się emeryturą i odpoczywać z dala od sceny. Jak wyznał, świadczenia z ZUS nie pozwolą mu przeżyć godnie do końca miesiąca. Cały czas więc pracuje, a w grudniu to na pełnych obrotach.

Krzysztof Cugowski występuje na scenie od 50 lat. Przez sporą część swojego życia związany był z Budką Suflera, a od 2014 r. koncertuje z synami oraz solo. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że tylko to zapewni mu stabilizację, bo z ZUS-u dostaje minimalną emeryturę. – Nie mogę narzekać. I nie mam pretensji do losu, że po sukcesie, który odniosłem, teraz nie powinienem się zastanawiać, czy ja będę miał z czego żyć, gdybym przestał grać, czy nie. Zarobiłem troszkę pieniędzy, ale nawet nie porównuję się do ludzi zamożnych, bogatych. Owszem – rok, dwa przeżyję bez grania, jakoś to będzie, ale co dalej? – mówił.

Budka Suflera zaprosiła Cugowskiego na koncert. Odpowiedź szokuje!

Okres pandemii sprawił, że oszczędności drastycznie topniały. Dlatego artysta ruszył w świąteczną trasę koncertową – od 4 do 29 grudnia zagra aż 15 koncertów! Za każdy inkasuje 50 tys. zł, co – jak łatwo policzyć – daje 750 tys. zł. "Dłuższą" przerwę zrobił sobie jedynie na okres świąt Bożego Narodzenia. O odpoczynku świątecznym nie ma więc mowy.

Przykre doniesienia o stanie zdrowia Karola Strasburgera! Szukał pomocy u wielu specjalistów

Krzysztof Cugowski kończy 70 lat: Wódkę piję nie tak często jakbym chciał
Sonda
Czy 750 tysięcy złotych miesięcznie to wysokie zarobki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE