Krzysztof Skiba

i

Autor: instagram/akpa

Zobaczcie te zdjęcia!

Krzysztof Skiba wziął ślub z młodszą o 26 lat Karoliną Kempińską. Tak wyglądali nowożeńcy!

2023-08-20 8:35

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska wzięli ślub i oficjalnie są już małżeństwem. Ceremonia odbyła się na zewnątrz, a wśród gości nie mogło zabraknąć największych gwiazd polskiego show-biznesu. Zobaczcie, jak w tym ważnym dniu wyglądała para młoda!

Krzysztof Skiba to jeden z najpopularniejszych piosenkarzy w Polsce. Lider zespołu "Big Cyc" przeżywa drugą młodość. W marcu dobiegający do 60-tki muzyk ogłosił, że się rozwiódł. Teraz jego serce skradła 33-letnia modelka Karolina Kempińska. W sobotę para stanęła na ślubnym kobiercu. Na weselu lidera grupy "Big Cyc" nie brakowało największych gwiazd polskiego show-biznesu! Zobaczcie, jak wyglądała młoda para.

Krzysztof Skiba wziął ślub z Karoliną Kempińską! Wśród gości Krzysztof Ibisz

Ślub Karoliny  Kempińskiej i Krzysztofa Skiby był do końca utrzymywany w tajemnicy! Para pobrała się 19 sierpnia. Było to wydarzenie plenerowe. Krzysztof Ibisz wrzucił na swojego Instagrama zdjęcie z ceremonii. Widzimy, że Lider "Big Cyc" miał na sobie marynarkę w ciemnym kolorze. Z kolei jego żona wystąpiła w białej, koronkowej sukni. Miała odkryte ramiona, na które opadały falbanki z tiulu. Oprócz tego całość stylizacji dopełnił wianek, który zdobił jej czoło, a także na welon wpięty w rozpuszczone włosy.

Zobacz poniższą galerię: Krzysztof Skiba wbił się w weselny garnitur. Ślub już wkrótce

Slub Krzysztofa Skiby

i

Autor: Instagram "krzysztof_ibisz_official"
Halina Kowalska ma długi. Komornik puka do jej drzwi w Skolimowie: Błagam o pomoc