Kto wygra nową edycję "Tańca z gwiazdami"? Show Polsatu jeszcze się nie zaczęło, a bukmacherzy już wytypowali zwycięzcę

2024-03-01 20:12

Już w niedzielę, 3 marca, rusza 14. edycja "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami", której udział wezmą między innymi Roxie Węgiel, Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Maciej Musiał. Parom, które wystąpią w tanecznym show Polsatu, przyjrzeli się analitycy zakładów bukmacherskich. Eksperci ocenili, kto ma największe szanse na zwycięstwo, a kto odpadnie jako pierwszy.

W 27. edycji tanecznego show Polsatu wystąpią: aktor młodego pokolenia Maciej Musiał, piosenkarka Roksana Węgiel, aktorka Małgorzata Ostrowska-Królikowska, prezenter radiowy i telewizyjny Kamil Baleja, aktorka Anita Sokołowska, prezenter Filip Chajzer, influencerka i stylistka Julia Kuczyńska - Maffashion, aktor telewizyjny Krzysztof Szczepaniak, multimedalista w lekkoatletyce Adam Kszczot, aktor znany z serialu „Gliniarze” Aleks Mackiewicz, aktorka filmowa i teatralna Beata Olga Kowalska oraz „Królowa życia” Dagmara Kaźmierska.

Analitycy przewidują zwycięzcę "Tańca z gwiazdami". Będzie niespodzianka?

Zdaniem ekspertów STS największe szanse na wygranie "Tańca z gwiazdami" i zdobycie Kryształowej Kuli ma Roksana Węgiel. Młodej gwieździe polskiej sceny muzycznej po piętach depczą Maciej Musiał oraz Maffashion. W środku stawki plasuje się Anita Sokołowska, następnie Dagmara Kazimierska oraz Aleksander Mackiewicz. Według przewidywań jako pierwsza odpadnie Beata Olga Kowalska. Większych szans nie daje się też Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej oraz Kamilowi Balei i Adamowi Kszczotowi. O tym, jak gwiazdy poradzą sobie na parkiecie przekonamy się już wkrótce.

Z pewnością już pierwszy odcinek da pewien obraz umiejętności tanecznych uczestników i zweryfikuje przewidywania bukmacherów. Może będziemy świadkami odkrycia wyjątkowego tanecznego talentu? Doniesienia z sal treningowych są bardzo różne. Super Express miał okazję przyjrzeć się temu, jak w tańcu już rozkwitła Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Wiemy z pierwszej ręki, że z twarzy aktorki uśmiech nie znika ani na chwilę. O swoich postępach poinformowała również ostatnio Anita Sokołowska. I nie zapominajmy o Dagmarze Kaźmierskiej - jej występy z Marcinem Hakielem u boku już wywołują niemałe emocje.

Galeria: "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami": Znamy wszystkie gwiazdy 27 edycji!

Tak kiedyś wyglądał Taniec z Gwiazdami. Pamiętacie 1. Edycję?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Tekst sponsorowany