Taniec z Gwiazdami

i

Autor: AKPA / Baranowski Michał

Wiedzieliście, że potrafi śpiewać?

Aktorka z "Tańca z Gwiazdami" wystąpi w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Szok

2023-01-10 12:40

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wraca w marcu z 18. edycją. Widzowie wiedzą już, że czeka ich sporo zmian - nowy prowadzący, nowi jurorzy. Zanim jednak dowiemy się, kto zastąpi Piotra Gąsowskiego (59 l.), Katarzynę Skrzynecką (53 l.) i Michała Wiśniewskiego (51 l.), wiadomo, kto zaśpiewa na scenie programu jako uczestnik!

Szereg zmian, jakie zapoczątkować miał w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Edward Miszczak, bardzo wypromował program, który już wiosną powróci na antenę Telewizji Polsat z 18. odsłoną. Choć w jury nie zobaczymy Katarzyny Skrzyneckiej oraz Michała Wiśniewskiego, wiadomo już, kto będzie jednym z uczestników! Ostatnio prawie wytańczyła sobie Kryształową Kulę w "Tańcu z Gwiazdami".

Gwiazda "Tańca z Gwiazdami" wystąpi w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!

Afera powstała w związku ze zwolnieniem z "Twoja Twarz Brzmi Znajoamo" dwóch jurorów odbiła się w mediach bardzo szerokim echem. O ile pożegnanie się z show Michała Wiśniewskiego nie wzbudziło wielu emocji, o tyle odejście Katarzyny Skrzyneckiej już tak. Decyzjami szefostwa stacji tak bardzo oburzony był Piotr Gąsowski, że w ramach przyjacielskiej solidarności z aktorką, również postanowił rzucić pracę w muzycznym programie Polsatu. Na chwilę obecną nie wiemy, kto zastąpi wyżej wymienione gwiazdy, ale wiadomo już, kto podpisał kontrakt na swój udział w show jako uczestnik. Jak donosi serwis Jastrząb Post, będzie nim polska aktorka znana z bollywoodzkich produkcji, Natalia Janoszek (33 l.), która brylowała jesienią na parkiecie "Tańca z Gwiazdami".

- Po bardzo dobrym występie w „Tańcu z Gwiazdami” od razu dostała propozycję udziału w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Jest piękna, zdolna, ma aktorskie doświadczenie i do tego nieźle śpiewa – tłumaczy serwisowi osoba związana z produkcją programu.

Jak myślicie, z kim będzie musiała rywalizować? Być może produkcja jeszcze szuka chętnych na udział w show gwiazd. Pewne jest jednak, że w tym sezonie wystąpi tylko siedem znanych osób. Ósmą ma być amator wyłoniony w internetowym castingu.

Sonda
Oglądasz "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?
Nasi Partnerzy polecają