Kuba Wojewódzki

i

Autor: WBF

Kuba Wojewódzki pokazał krągłe pośladki. Obok urodzinowe ciasto

2021-08-02 17:06

Kuba Wojewódzki obchodzi dziś 58. urodziny. Z tej okazji "Król TVN" pokazał krągłe pośladki, a obok... sernik z owocami! Właśnie tak dziennikarz świętuje dzień narodzin. Nietypowo? Jedno jest pewne! Wielu na pewno odetchnie z ulgą, że na zdjęciu widnieją kształty towarzyszki Kuby Wojewódzkiego. Gwiazdor nie odważył się, by odsłonić swoje pośladki.

Kuba Wojewódzki skończył 58. lat! Gwiazdor urodził się 2 sierpnia 1963 roku w Koszalinie. Polski dziennikarz od lat jest obecny w polskim show biznesie. Wstępuje w telewizji, a jego teksty można przeczytać również w znanych magazynach. Z wiekiem, przeniósł się też do mediów społecznościowych, gdzie regularnie częstuje obserwatorów dawką prywaty. Tym razem "Król TVN" postanowił uczcić swoje urodziny specjalną fotografią. Dziennikarz pokazał krągłe pośladki swojej towarzyszki. Kobieta wypina się w stronę ciasta z owocami. Jak napisał Wojewódzki: Nikt nie jest tak zdolny, żeby mógł żyć wiecznie... Sernik urodzinowy... Pod zdjęciem posypała się lawina komentarzy. Fani jak zwykle nie zawiedli swojego idola: Dmuchałeś już? :) świeczki?, Kuszące te owoce..., Gdzie ten sernik?, Mam poważny dylemat na temat tego co jest smaczniejsze, Czyli sernik był do d**y? - piszą internauci. Zobaczcie, o co tyle zamieszania! W komantarzach zostawcie życzenia dla Kuby Wojewódzkiego! Sto lat!

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazda "M jak miłość" przeszła piekło. Dopiero teraz wiadomo, co się z nią działo

SE ROZRYWKA kuba

i

Autor: GRAFIKA SE Beata Rozpędska SE ROZRYWKA kuba
Wojewódzki porównuje Tadlę do alkoholika. Dziennikarka mu odpowiada!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE