Opole Festiwal 2023

Kuszący dekolt Beaty Chmielowskiej-Olech. Aż trudno oderwać wzrok!

2023-06-09 22:01

Festiwal w Opolu trwa. Widzowie z przyjemnością mogą posłuchać największych piosenek polskich artystów. Wydarzenie prowadzi Tomasz Kamel wraz z Beatą Chmielowską-Olech, których na co dzień można oglądać w TVP. Jednak to prezenterka przyciąga wzrok swoim słynnym i rozpoznawalnym dekoltem.

Beata Chmielowska-Olech to jedna z twarzy Telewizji Polskiej, którą bardzo często oglądamy w telewizji. Przyciąga wzrok miłą aparycją i przyjemnym do słuchania głosie. Jednak jej wielkim atutem, który jest często podkreślany w telewizji, jest kuszący dekolt. Producenci często korzystają z tego i wybierają dla dziennikarki kreacje, która podkreśli jej walory.

WOŚP Opole

Podczas Festiwalu można zauważyć, że kreacje wybierane dla Beaty Chmielowskiej-Olech mają podkreślić jej piękny dekolt. Zaprezentowała się ona jak dotąd w białej i złotej kreacji, która podkreślała jej figurę. Jak zwykle wyglądała kusząco i przyciągała wzrok!

W piątek rozpoczął się opolski festiwal. Zaingerował go koncert „Wielka Gala. Od Opola do Opola”, podczas którego przypominane są muzyczne wydarzenia (płyty i piosenki). Festiwal potrwa trzy dni.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany