Lanberry: Byłam w toksycznym związku, który mnie niszczył. Chodzę na terapię

2020-10-19 5:40
Lanberry
Autor: Akpa Lanberry

Małgorzata Uściłowska (33 l.), znana wszystkim jako Lanberry, nie lubi mówić o swoim życiu prywatnym. Tegoroczna zwyciężczyni głównej nagrody premier w Opolu oraz matka sukcesu Roksany Węgiel (15 l.) i Viki Gabor (13 l.) w programie „Gwiazdy bez maski” po raz pierwszy opowiedziała o tym, co ją spotkało.

Jej najnowszy krążek „Co gryzie panią L.?”, który będzie miał premierę 23 października, pokazuje, jaką traumę życiową przeszła.

Straciłam czas, energię, straciłam trochę siebie, bo gdzieś się pogubiłam. To było bardzo traumatyczne doświadczenie, z którego się jednak wygrzebałam. U mnie stres łączy się z niejedzeniem. Kiedy przechodziłam przez ten największy stres, który mi się przydarzył, po prostu chudłam, bo nic nie jadłam. Wszyscy myśleli, że jestem na jakiejś specjalnej diecie, a w mojej głowie był totalny pożar i wojny na maksa – wyznała w rozmowie z Moniką Tumińską.

To rozstanie było tylko impulsem do terapii... Dochodziły do mnie głosy różnych dziewczyn, również z branży. Myślałam, że to są naprawdę silne dziewczyny, a okazało się, że tkwią w totalnie porąbanych toksycznych związkach i zgubiły siebie, swoją wartość, poświęcały się w imię bardzo dziwnych sytuacji i to też je wyniszczało. Widziałam pustkę w ich oczach, że naprawdę źle się dzieje, i tak samo było ze mną – dodała.

Zobacz: Magda Gessler chce 60 ZŁ (!) za rosół w słoiku! SKANDALICZNE ceny w nowym lokalu

Poniżej cała rozmowa wideo z Lanberry w programie "Gwiazdy bez maski". 

Lanberry szczerze o rozstaniu. Pomógł jej psychoterapeuta [Gwiazdy Bez Maski]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE